Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız

Psikoloji - İstanbul

Motivasyon Eksikliği, Psikolojik Bozukluk, Panik Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. No: 17 Gürpınar  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Beylikdüzü Kolan Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Özlem Semra Yıldız Hakkında

Özlem Semra Yıldız Kimdir?

Uzm. Psk. Özlem Semra YILDIZ, lisans eğitimini 2010-2014 yılları arasında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. İhtisasını ise 2014-2016 yılları arasında aynı üniversitede yapmış ve Klinik Psikoloji alanında lisansüstü derecesini almıştır. 

Öğrenicilik hayatı boyunca Gökyüzü Özel Rehabilitasyon Merkezi, Boğaziçi Üniversitesi, Esra Erol Umut Evi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi gibi Türkiye'nin saygın kurumlarında staj yapmış olan Uzm. Psk. Özlem Semra YILDIZ, böylece henüz öğrenciyken mesleki deneyim kazanmaya başlamıştır.

Uzm. Psk. Özlem Semra YILDIZ, mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri Özel Kolan Hospital Beylikdüzü'nde devam etmekte olup danışanlarına Bireysel Terapi, Aile, Evlilik ve Çift Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi ve Cinsel Terapi alanlarında başarılı hizmetler sunmaktadır.

Psikolog Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

na..ıköz

. 19-10-2015

na..ıköz

şehir dışında olduğumuzdan dolayı yanına gidemediğimiz ama sorduğumuz sorulara sıkılmadan cevap veren bir doktor. 19-10-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. � Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. � Yıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız Özel Beylikdüzü Kolan Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız Psikoloji, uzmanıdır. Ergen terapisi, Sigarayı bırakmak, Wechler bellek testi, Louisa duss, Gessell gelişim testi, Yaşam koçluğu, Bender gestalt motor algı testi, Regresyon terapisi, Benton görsel bellek testi, Şema terapi alanlarında hizmet veriyor ve Motivasyon Eksikliği, Psikolojik Bozukluk, Panik Bozukluğu, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Özgül Fobi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. � Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Özlem Semra Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. � Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.