Uzm. Psk. Özlem Bugur, Kayseri, Psikoloji

Uzm. Psk. Özlem Bugur

Psikoloji - Kayseri

Kaygı, Altını Islatma Problemi, Somatoform Bozukluk

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Köşk Mahallesi Kışla Caddesi  Melikgazi, Kayseri
PiSpectrum Psikoterapi ve Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Özlem Bugur Hakkında

Özlem Bugur Kimdir?

Uzm. Psk. Özlem Bugur, psikoloji lisans eğitimini Doğuş Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Ardından klinik psikoloji alanındaki yüksek lisansını da Okan Üniversitesi' nden aldı. Okan Üniversitesi’nde ve çeşitli terapi merkezlerinde bireysel psikoterapiler uygulayan Bugur master derslerini ve süpervizyon eğitimini başarıyla tamamlamış olup; psikopati ile suç tekrarı ve suç tipi arasındaki ilişkinin incelenmesi konulu tez çalışmasını hazırlamaktadır. Tez çalışması kapsamında çeşitli cezaevlerinde data toplayan Bugur, mahkumlarla birebir görüşmeler yapmaktadır. Bununla birlikte akademik çalışmalarına Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı’nın TUBİTAK destekli projesinde burslu araştırma görevlisi olarak sürdürdüğü dönemde çocuklarla ilgili deneyim ve becerilerini zenginleştirme fırsatı yakalamıştır. 

Çalışma hayatına lisans yıllarında başlayan Bugur, üniversitelerin öğrenme laboratuarlarında araştırmalar yapmış, hastanelerde ve danışmanlık merkezlerinde çalışmış, çeşitli anaokullarında sorumlu müdür ve kurum psikologu olarak yer almış, sosyal projeler başlatmış ve benzeri pek çok deneyim edinmiştir. Deneyimleri sonucunda klinik psikolog olmaya karar veren Özlem Bugur “Bilişsel Davranışçı Terapi” odaklı seanslarını kurucusu olduğu Pispectrum terapi ve danışmanlık merkezinde, çocuk ve yetişkin ağırlıklı danışanlarıyla sürdürmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Özlem Bugur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Özlem Bugur kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. � Bugur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Özlem Bugur için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. � Bugur şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Özlem Bugur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Özlem Bugur PiSpectrum Psikoterapi ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Özlem Bugur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Özlem Bugur Psikoloji, uzmanıdır. Yaşam koçluğu, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Cat, Çocuk ve ergen terapisi, Good enough zeka testi, Aile Terapisi, Çocuk terapisi, Davranış bozuklukları, Depresyon tedavisi, Duygu odaklı terapi (eft) alanlarında hizmet veriyor ve Kaygı, Altını Islatma Problemi, Somatoform Bozukluk, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.), Baş Dönmeleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Özlem Bugur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Özlem Bugur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Özlem Bugur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. � Bugur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Özlem Bugur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. � Bugur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.