Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya, Kayseri, Psikoloji

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya

Psikoloji - Kayseri

Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Örnekevler Mah. Atatürk Bulvarı No: 106/3  Kocasinan, Kayseri
Uzm. Psk. Nuran OĞUZKAYA Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Nuran Oğuzkaya Kimdir?

Uzm. Psk. Nuran OĞUZKAYA, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı'nda başladığı lisans eğitimini 1986 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 1990-1992 yılları arasında ise Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini almıştır.

Mezuniyetinin ardından 1988-1990 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Mediko-Sosyal Ünitesi'nde Psikolojik Danışman olarak, 1990-1996 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Psikiyatri Kliniği Klinik Psikolog olarak, 1996-2008 yılları arasında ise Öğretim Görevlisi olarak görev yapmış olan Uzm. Psk. Nuran OĞUZKAYA, mesleki çalışmalarına şu anda Kayseri'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İR..rka

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 16-11-2018

İR..rka

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 16-11-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Psk. N Oğuzkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. N Oğuzkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya Uzm. Psk. Nuran OĞUZKAYA Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Bireysel psikoterapi, Çift terapisi, Cinsel terapi, Evlilik terapisi, İlişki terapisi, Yetişkin terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel İşlev Bozuklukları, Vajinusmus Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Psk. N Oğuzkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Nuran Oğuzkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. N Oğuzkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.