Uzm. Psk. Müge Serez, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Müge Serez

Psikoloji - İstanbul

Aile İçi İletişim Sorunları, Aile danışmanlığı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Randevu Al 0 (850) 474 05 15Soru Sor

Adres

Nispetiye caddesi profesörler sitesi C blok daire 3  Beşiktaş, İstanbul
Müge Serez Kişisel Gelişim Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Müge Serez Kimdir?

1979 tarihinde İstanbul doğmuştur. İlk ve orta öğretimi İstanbul Eczabaşı okullarında ve  Özel Işık Kolejinde tamamlamıştır. Amerikadaki California eyaletinde 4 sene lisans eğitimi aldıktan sonra, aynı üniversitede psikoloji masterı yapmıştır, Türkiye’ye döndükten sonra, 5 sene kişisel gelişim merkezinde eğitim almış, Ayrıca İngiltere ve Almanya’dan ilgili kurumların eğitimini tamamlayarak sertifika verme yetkisine sahiptir..

Los Angeles bölgesinde bulunan Türk Kültür Kökenli çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ilk öğretim öğrencilerine Türkçe, Psikoloji dallarında eğitmenlik yapmıştır.

California eyaletinin Lawndale Bölgesinde bulunan Lawndale Birleşik Eğitim Kurumları bünyesinde olan çeşitli okullarda /Billy Mitehell ilk okulu, FDR ilk okulu, Will Rogers Okullarında, 4-14 yaş arasındaki çocuk ve ergenlere psikolojik danışmanlık ve oyun terapisi hizmet sağlamıştır.

İlgilendiği Hastalıklar

  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Aile danışmanlığı
  • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
  • Stres
  • Ruhsal Bunalım

Tedaviler

  • Aile danışmanlığı
  • Aile Terapisi
  • Cinsel Danışmanlık
  • Cinsel terapi
  • Davranış bozuklukları

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 05 15

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Müge Serez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Müge Serez ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Müge Serez ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 05 15

Uzm. Psk. Müge Serez için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Müge Serez için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Müge Serez için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Müge Serez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Müge Serez Müge Serez Kişisel Gelişim Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Müge Serez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Müge Serez Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Cinsel Danışmanlık, Cinsel terapi, Davranış bozuklukları, Evlilik terapisi, İlişki terapisi, Kişisel gelişim, Koçluk hizmetleri, Yetişkin terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile İçi İletişim Sorunları, Aile danışmanlığı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres, Ruhsal Bunalım hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Müge Serez için muayene ücreti nedir?

Uzm. Psk. Müge Serez muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Müge Serez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Müge Serez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. Müge Serez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al


.