Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu

Psikoloji - İstanbul

Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Uyurgezerlik, Uyurgezerlik (somnambulizm)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Cihannüma Mah. Mehmet Ali Bey Sok. No: 10 D: 5  Beşiktaş, İstanbul
PSYCASE Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Merve Saraçoğlu Hakkında

Merve Saraçoğlu Kimdir?

Uzman Psikolog Merve Saraçoğlu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Lisans ve Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere Bristol’de Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi almıştır. Üniversite dönemi boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Çağlayan Florence Nightingale Hastanesi nöroloji servisinde stajlarını tamamlamıştır.

Uzman Psikolog Merve Saraçoğlu, 2011 yılında başladığı Bilişsel ve Davranışçı Terapi eğitimini 2014 yılında tamamlamasıyla eş zamanlı olarak Pozitif Psikoterapi Enstitüsü’nden Pozitif Psikoterapi eğitimi de almıştır. 2012 yılında Avrupa Psikodrama Organizasyonu onaylı psikodrama eğitimini tamamlamıştır. Londra Buteyko'da nefes terapistliği ve gevşeme sertifika programını tamamlayıp terapilerde nefes tekniklerini de kullanmaya başlamıştır. Bu süreçte birçok danışmanlık merkezinde psikoterapist olarak görev yapmıştır. Halen yetişkinler için bireysel danışmanlık yapmakta ve kendi oluşturduğu ‘’Ofiste Gevşeme’’ programıyla kurumsal şirketlere iletişim ve gevşeme teknikleri eğitimleri vermeyi sürdürmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Panik atak

  Merhaba ben gizem 24 yaşımdayım 3 yıldır panik atak hastasıyım ve ilaç kullanıyordum ilacı yaklaşık 20 gündür içmiyorum birden değil yavaşça bıraktım fakat panik atak hala devam ediyo kafamdaki olumsuz düşünceleri atamıyorum agorafobi oluşmaya başladı açıkçası benim tek korkum başım dönerse korkusu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Endişeleniyorum

  Çok teşekkür ederim yardımınız için başarılar diliyorum

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. M Saraçoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. M Saraçoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu PSYCASE Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu Psikoloji, uzmanıdır. Duygu odaklı terapi (eft), Denver gelişim testi, Rorschach, Wechler bellek testi, Porteus labirentleri testi alanlarında hizmet veriyor ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Uyurgezerlik, Uyurgezerlik (somnambulizm), Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Motivasyon Eksikliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. M Saraçoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Merve Saraçoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. M Saraçoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.