Uzm. Psk. Kubilay Mercan

Psikoloji - İstanbul
5.0

Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu), Sınav Kaygısı

5.0

“Yalnızca seans esnasında değil diğer zamanlarda da gösterdiği ilgi, alaka ve anlayışı ile kendinizi ...” Devamı

Uzm. Psk. Kubilay Mercan

Özel Muayenehane
Özdilek Avm yanı. Soho İş merkezi 5.kat Daire:56 Beşiktaş/İstanbul

İlgi Alanları

Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk) Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu) Sınav Kaygısı Şizofreni Psikiyatrik Bozukluk Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖA
Özg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yalnızca seans esnasında değil diğer zamanlarda da gösterdiği ilgi, alaka ve anlayışı ile kendinizi daima güvende ve yakın hissettiren, sorunlara çözüm odaklı yaklaşarak sonuca çabuk ulaşan Kubilay Mercan güvenle danışmanlık alabileceğiniz bir psikolog.

SV
Sed*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Takıntılarım için görüşmüştük. İlk seanstan itibaren kendimi çok iyi hissettim. Çok ilgiliydi. Etkisinde kaldığım, aşamadığım çoğu şey içinde kısa süre içerisinde çok yardımcı oldu bana. Çok çok teşekkür ederim kendisine.

EA
Ekr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hayatımı etkileyen ve örnek aldığım iki-üç insan vardır. Bunlardan biri de Kubilay Hoca’mdır. Kubilay Hoca’mı tanıdığım andan itibaren hayatım olumlu bir şekilde değişti. Bir yol gösterenim, abim aynı zamanda dostum oldu. Hem psikolojik anlamda hem de akademik anlamda bana çok katkı sağladı. 1 yıl boyunca üniversite sınavına beraber hazırlandık ve 5000 gibi bir sıralama başarısı göstererek hayalini kurmuş olduğum üniversiteyi, Kubilay Hoca’mın bana vermiş olduğu psikolojik destek ve ders çalışma programları sayesinde kazandım. Her zaman tavsiyelerini ve görüşlerini dikkatle dinlerim, hayatıma uygulamaya çalışırım. Arkadaş ve aile ortamımda da hep Kubilay Hoca’yı anlatırım. Onun mükemmel bir insan olduğunu, Psikoloji alanında kendini nasıl geliştirdiğini ve benim hayatımı nasıl etkilediğini söylerim. Kubilay Hoca benim idolümdür. Sizinle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

EG
Emi*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kızımın dikkat dağınıklığı sorunu için arayış içerisinde iken kendisi ile tanıştık ve kızımın tabiri ile doktor öğretmenimizi çok seviyoruz...Hiç düşünmeden randevunuzu alın derim :))

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

6 yaşındaki oğlum için iyi bir psikolog arayışında iken sosyal medya platformunda Kubilay Beyin sayfasını buldum. Yaptığı paylaşımlardan yola çıkarak gitmiş olduğumuz ilk seansta hakkında okuduğum tavsiye yorumlarındaki gibi iyi bir psikolog olduğuna karar verdim. Seans sırasında oğluma davrandığı içten tavırları ile bir güven oluşturdu. Daha sonraki seanslara isteyerek ve yabancılık çekmeden gitti. Profesyonelliği, işine olan hakimiyeti, içten tutumu, seans dışı yönlendirmeleri ve motive eden sözleriyle sayesinde kısa sürede çok yol katettik. Seanslarımız devam ederken oğlumu daha güçlü, daha mutlu bir birey olarak el birliği ile hayata hazırlayacağımızdan hiç kuşkum yok. Güvenle gidebileceğiniz sizi doğru bir şekilde yönlendirecek bir psikolog arayışındaysanız Kubilay Beyi tavsiye ederim.

Bf
Büş*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

psikolojik desteğe tamamen kapalı olduğum ve hatta psikologlardan nefret ettiğim bir dönemde annemin zoruyla Kubilay Bey ile tanıştım. o ters tavırlarıma ve lafı ağzımdan kerpetenle almasına rağmen ilgisi ve işindeki profesyonelliği her seferinde kendi belli etti. çevreme hala öneriyorum. iyi ki varsın Kubilay Mercan

Zey*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşini gerçekten hassasiyetle yapıyor ve alanına hakimliği ilk konuşmanızda bile kendini belli ediyor. Ben çok fazla psikologla vakit kaybettim, çok umutsuz hissettiğim de oldu. Ama Kubilay Abi hayatıma girdiğinden beri endişelerimle takıntılarımla baş etmek yolunda adeta bi rehber gibi davrandı, geleceğe daha umutla bakmama yardım etti. Defalarca tekrarlayan sorularıma bıkmadan uzun uzun cevap verdi. Hep çok ilgiliydi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

ÖA
Özg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kubilay Beyle yaklaşık 2 ay önce tanıştık. Samimiyeti, güleryüzü, içtenliği ve profesyonelliği ile güven veren bir yol çizerek büyük bir özveriyle yardımcı oluyor. İşinde kesinlikle profesyonel, seans sırasında hiç yabancılık çekmiyorsunuz ve sonrasında da hiçbir desteğini esirgemiyor. Kubilay Mercan düşünmeden yardım alabileceğiniz bir uzman.

Gul*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kubilay Bey'le üç sene önce kendi sorunlarım için destek aldım. Yakın ilgisi, samimi gayretleri sayesinde kısa sürede çözüme ulaştık. Daha sonra ergenlik dönemindeki oğlumu da kendisiyle görüştürdüm. Bir kaç seans süreceğini tahmin ettiğimiz sorun tek seansta çözüldü. Kubilay bey her şeyden önce, mesleğini gerçekten severek yapan, samimi, içten ve kendisini sürekli geliştiren bir psikolog. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim kendisini.

MU
Mer*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hayatımda onun kadar mükemmel bir insan tanımadım.Işini hakkıyla yapan,bir abi ,bir arkadaş bir dost gibi yaklaşan ve çocuğumun hayata bakış açısını olumlu yönde değiştiren ve onu psikolojik açıdan hayata karşı güçlü bir birey haline getiren yüce insan Kubilay hocam.Kızımın anksiyete bozukluğu vardı.Seansları sayesinde şuan daha güçlü .Bir annenin evladı için çırpınışındaki o zorlu yolcukta yanımda olan kıymetli Kubilay hocamm..Sağol varol iyi ki varsınız!! İnsanların zor dönemlerinde en iyi rehberliği eden ve onları mutlu kılan BAŞARILI insan .Kubilay hocamı nekadar anlatsam azdır kelimeler yetersiz kalır.Herkese şiddetle tavsiye ediyorum..Kesin çözümün tek adresi KUBİLAY MERCAN!! Merih-Dess

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Kubilay Mercan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Kubilay Mercan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Kubilay Mercan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Kubilay Mercan Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Kubilay Mercan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Kubilay Mercan Psikoloji uzmanıdır. Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu), Sınav Kaygısı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube