Uzm. Psk. İpek Örgüt, Çanakkale, Psikoloji

Uzm. Psk. İpek Örgüt

Psikoloji - Çanakkale

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Aile Terapisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Kemalpaşa Mah Molla Yakup Sok Erkek Apt No:13/2 Merkez Çanakkale  Merkez, Çanakkale
Uzman Klinik Psikolog İpek Örgüt Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

İpek Örgüt Hakkında

İpek Örgüt Kimdir?

Uzm. Psk. İpek ÖRGÜT, 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini 2007 yılında başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Klinik psikoloji alanında uzmanlaşma kararı alarak 2008 yılında Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programına başlamış ve 2010 senesinde tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanı almıştır.

Eğitimi süresince Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği (WISC-R), Rorscharh (Exner) ve Minnesota Mültifaz Kişilik Envanteri (MMPI) testlerinin uygulama, yorumlama eğitimlerini almıştır.

Uzm. Psk. İpek ÖRGÜT, Çanakkale Merkez'de bulunan kendi özel kliniğinde hizmet vermektedir.

 

Psikolog Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

f..dım

İşin içinden çıkılamayacağını düşündüğüm zaman tercih ettiğim bir psikolog. uzman yardımı her zaman iyidir. bende tavsiye usulüyle bulmuştum ipek hanımı. aldığım seanslar sonrası ciddi olumlu etkileri oldu bende o yüzden allah razı olsun kendisinden çok pozitif birisi 22-01-2018

u..

Uzman psikolog ipek örgüt'e desteği yardımları ve terapileri için ne kadar teşekkür etsem az. çok cana yakın ve insan halinden çok iyi anlayan bir psikolog. sorunlarınızı ipek örgür gibi uzman psikologlara bildirmenizde fayda var 22-09-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. İpek Örgüt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. İpek Örgüt kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. � Örgüt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. İpek Örgüt için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. � Örgüt şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. İpek Örgüt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. İpek Örgüt Uzman Klinik Psikolog İpek Örgüt Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. İpek Örgüt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. İpek Örgüt Psikoloji, uzmanıdır. Çocuk ve ergen terapisi, Yetişkin terapisi, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Bireysel psikoterapi, Psikoterapi, Evlilik terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Aile Terapisi, Bireysel Terapi, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. İpek Örgüt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. İpek Örgüt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. İpek Örgüt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. � Örgüt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. İpek Örgüt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. � Örgüt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.