Uzm. Psk. İlker Küçük, Eskişehir, Psikoloji

Uzm. Psk. İlker Küçük

Psikoloji - Eskişehir

Aile İçi İletişim Sorunları, Özgül Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG), Özgül Fobi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Hoşnudiye, İsmet İnönü-1 Cad. No:13/63  Tepebaşı, Eskişehir
Uzm. Psikolog İlker Küçük

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Nakit Sgk Anlaşmalı

İlker Küçük Hakkında

İlker Küçük Kimdir?

Adana doğumlu olan İlker KÜÇÜK; ilk, orta ve lise öğrenimini yine aynı şehirde tamamladı. Mersin Üniversitesi’nde başlayan lisans eğitimi sırasında okuduğu bir kitap, psikolog olma hayaliyle Dicle Üniversitesi’ne doğru yolculuğa çıkmasını sağladı. Psikoloji lisans eğitimini 2004 yılında tamamladıktan sonra, Adana’da çocuklara ve ailelere yönelik danışmanlık merkezinde başlayan meslek hayatı farklı kamu kurumu, özel sağlık kurumu, üniversite ve kurumsal merkezlerde devam etti. 
Mesleki anlamda kendini geliştirmek ve lisansüstü eğitimini tamamlamak amacıyla 2010 yılından sonra Ankara’da çalışmalarını sürdürdü. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Cemil YÜCEL ’in danışmanlığında yüksek lisans çalışmasını ‘Kişiler Arası İletişimde Atılganlık ve Atılganlık Becerilerinin Geliştirilmesi’ konusunda tamamladı. 
Yetişkin, çocuk ve ergenlere yönelik psikolojik danışmanlık, aile ve çift danışmanlığı, zekâ, gelişim ve kişilik testleri uygulama ve değerlendirme, bireysel, grup ve kurumsal eğitimler, kişisel gelişim, öğrenci ve yaşam koçluğu gibi geniş bir yelpazede eğitimlere katılarak bu alanlarda deneyim kazandı. 
Kamu ve özel sağlık hizmetleri sunan kurumlarda, psikolojik zorluklar yaşayan bireyler, çiftler, aileler ve gruplarla klinik çalışmalarda bulundu. Kurumsal şirket çalışanları ve yöneticilerine yönelik etkili iletişim becerileri, zaman yönetimi, öfke kontrolü, stresle baş etme yolları, mobbing uygulamaları, ekip çalışması, liderlik ve yönetim becerileri, işyerindeki psikolojik etkenler konularında eğitim, seminer ve konuşmalar yaptı. Meslek profesyonellerine yönelik danışmanlık becerilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına yönelik eğitim ve süpervizyon çalışmalarını yürüttü. 
Türk Psikologlar Derneği üyesi olan İlker KÜÇÜK, Ceviz Psikoloji’de çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. İlker Küçük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. İlker Küçük kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. � Küçük ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. İlker Küçük için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. � Küçük şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. İlker Küçük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. İlker Küçük Uzm. Psikolog İlker Küçük bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. İlker Küçük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. İlker Küçük Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Çift terapisi, Cinsel Danışmanlık, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Çocuk ve ergen terapisi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Eğitim danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Aile İçi İletişim Sorunları, Özgül Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG), Özgül Fobi, Öfke Kontrol Bozukluğu, Okula uyum güçlükleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. İlker Küçük için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. İlker Küçük muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. İlker Küçük hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. � Küçük ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. İlker Küçük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. � Küçük hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.