Uzm. Psk. İlhan Bozkurt

Psikoloji - Sakarya

Psikolojik Bozukluk, Konuşma Terapisi, Ruh Sağlığı

Takvim talep et Soru Sor

Psikologun Adresi

  Şişli, İstanbul
saglik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İlhan Bozkurt Hakkında

İlhan Bozkurt Kimdir?

2001 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Kariyer Psikolojik Danışmanlığı, Klinik Psikoloji ve Bağımlılık Psikolojisi alanlarında 3 adet master eğitimi tamamladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yönetmeliğine uygun 450 saatlik teorik ve uygulamalı Aile danışmanlığı sertifika eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını aldı. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı birçok Sertifikalı ve Psikolojinin Tıbbi uygulamlarında görev alma yetki belgesine sahiptir. Anadolu Psikologlar Derneği'nin Kurcu ve mevcut Genel Başkanıdır. İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde Sertifikalı Psikolojik test eğitimleri vermektedir. Ulusal ve Uluslararası birçok hakemli dergi ve kitapta yayınlanmış makaleleri ve 1 kitabı bulunmaktadır.Kamu ve üniversite hastanelerin psikiyatri klinikleri ile özel sektörde yetişkin, çocuk ve evlilik sorunları başta olmak üzere onbinlerce kişi ile klinik ortamda terapi ve psikolojik test uygulama çalışmaları yapmıştır. Ayrıca 2010 yılında Turkiye'nin ilk online terapi çalışmalarını başlatmış, 2013 yılında ise bu konudaki ilk uluslararası makalesini yayınlamıştır.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Psikolojik Bozukluk
 • Konuşma Terapisi
 • Ruh Sağlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Bireysel Terapi

İlhan Bozkurt Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kanser cinsek

  Cinsel sorun hocamsaygilar esim 2 yıl evvel kolon kanseri ameliyat oldu kemo gordu sukurler olsun simdi iyi ameliyat ve kemosu biteli 24ay oldu cinselikten tamamen uzak duruyor nasil bir tutum icinde olayim tecrubeli bir uzman olarak oneriniz yokmu cinseligi aklindan gecirmiyor hastaligiyle cinsell... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. İlhan Bozkurt

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mmpi değerlendirme

  Hocam mmpi için ulaşabilirmiyim size geçmem lazım güvenlik belgesi için değerlendirme şart benim için bu sene yeniden girecem teknik bilgi olmadan girmek istemiyorum o mmpi değerlendirme programı ile saygılar

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. İlhan Bozkurt

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. İlhan Bozkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. � Bozkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. İlhan Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. � Bozkurt şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. İlhan Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. İlhan Bozkurt saglik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. İlhan Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. İlhan Bozkurt Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Psikolojik Bozukluk, Konuşma Terapisi, Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. İlhan Bozkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. İlhan Bozkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. İlhan Bozkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. � Bozkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. İlhan Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. � Bozkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.