Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu

Psikoloji - İstanbul

Kabus Bozukluğu, Depresyon, Narsistik Kişilik Bozukluğu

Takvim talep et Değerlendir

Psikologun Adresi

Caddebostan İskele Sok. Kozacıoğlu Apt. No: 4/5  Kadıköy, İstanbul
Duyu Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülru Tuğutlu Hakkında

Gülru Tuğutlu Kimdir?

Uzm. Psk. Gülru TUĞUTLU, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini 2004 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde burslu olarak lisansüstü eğitimini de tamamlayarak yüksek lisans derecesini almıştır. Eğitim hayatı boyunca pek çok seminer, kongre ve sempozyuma katılmış, çeşitli ruh sağlığı merkezlerinde staj yaparak mesleğine dair deneyim kazanmıştır.

Lisans eğitiminden sonra Marmara Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı başkanı ve Avrupa Bilişsel Terapiler Derneği Türkiye temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur’dan “Depresyon ve Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi” eğitimi ve süpervizyonu alarak Avrupa Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği onaylı psikoterapist sertifikasına sahip olmuştur. Çeşitli danışmanlık merkezlerinde ergen ve yetişkinlerle çalışmaya başladığı dönemde Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde Uzm. Psk. Emre Konuk tarafından verilen “Stratejik ve Çözüm Odaklı Aile ve Çift Terapisi” eğitim ve süpervizyonunu tamamlayarak danışanlarına aile ve çift terapileri konusunda da destek vermeye başlamıştır. Şu anda da Psikoterapi Ensititüsü’nde Prof. Dr. Tahir Özakkaş’tan psikoterapi alanında eğitim ve süpervizyon çalışmalarına devam etmekte olan Uzm. Psk. Gülru TUĞUTLU, ayrıca Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği'nden Cinsel İşlev Bozuklukları eğitimi de almıştır.

Sekiz yıllık profesyonel meslek hayatı boyunca sosyal hizmetlerde ergenlerle çok sayıda çalışma, çeşitli anaokullarında ailelere danışmanlık, hastane ortamında poliklinik hizmetleri (nörolojik bozukluklar için tarama bataryası, test değerlendirmeleri psikoterapi) gibi farklı tecrübeler edinerek çok sayıda görüşme yapmıştır. 

Kendisini devamlı geliştirmeyi ilke edinmiş olan Psk. Gülru TUĞUTLU günümüzde de mesleki eğitimlerini sürekli güncelleyerek ortağı olduğu Duyu Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nde danışanlarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kabus Bozukluğu
 • Depresyon
 • Narsistik Kişilik Bozukluğu
 • Taciz-İhmal
 • Somatizasyon Bozukluğu

Gülru Tuğutlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gülru Tuğutlu Cevapladığı Sorular

 • Depresyonmu

  Kendimi çok çaresiz sahipsiz başıboş ne yapacağını bilmez gelecek korkusu ve kötü durumlara düşüp perişan olcam hissi yalnız kalcam duygusu sarıyor ve mutsuz oluyorum hayattan beklentim kalmıyor kısacası karamsar duygular bıktırdı beni ne yapmalıyım depresyonmu bu

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yardım lütfen...

  Hocam iyi günler sorumun cevabıni sizden mi almalıyım yada bununla ilgili uzman kimdir bilmiyrum.ben sorumu size anlatayım sizce uygunsa sorumu değerlendirirsiniz.ben 30 yaşında bekar birisiyim.evlenmeyi düşündüğüm bayan arkadaşım daha önce 2 evlilik yapmış ve yürütemeyip boşanmış birisi.bu arkadaşı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. G Tuğutlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. G Tuğutlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu Duyu Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Kabus Bozukluğu, Depresyon, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Taciz-İhmal, Somatizasyon Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. G Tuğutlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Gülru Tuğutlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. G Tuğutlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.