Uzm. Psk. Gökçe Pekcan, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan

Psikoloji - İstanbul

Sanat terapisi, Oyun Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Randevu Al 0 (850) 474 01 21Soru Sor

Adres

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No:29 ve No:65 34342 Bebek  Beşiktaş, İstanbul
Aba Psikoloji

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Gökçe Pekcan Kimdir?

Uzm.Psk Gökçe Pekcan, 26 Şubat 1991 tarihinde doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak 2015 yılında Psikolog unvanı almıştır.

2015 yılında Bilkent Üniversitesi Psikoloji Kulübü Sanat Terapi Günleri (Proje Yardımcısı), 2015 yılında Pendik Devlet Hastanesi'nde Toplum Ruh Sağlığı Merkezi,2015 yılında Halka sanat projesi (Sanatçı Asistanı) 2016 yılında Türkiye Engelliler Vakfı (Gönüllü Psikolog) 2017 yılında Özel Nazlı Gül Rehabilitasyon Ve Eğitim Merkezi'nde Psikolog, 2017 yılında Mavi Gökler Anaokulu'nda Psikolog, 2018 yılında Oyun Ablalığı, 2018 yılında Özel Nazlım Engelli Bakım Merkezi'nde,2019 yılında Aktif Psikoteknik Merkezi'nde görev yapmış olup,mesleki çalışmalarına 2019 yılından beri Aba Psikoloji Merkezi'nde devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diploma aldığı kurum

 • İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • İspanyolca

İlgilendiği Hastalıklar

 • Sanat terapisi
 • Oyun Terapisi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Ruh Sağlığı
 • Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları

Tedaviler

 • Dikkat testleri
 • Wisc-r-çocuklar için zeka testi
 • Wechler bellek testi
 • Wais ikili benzerlikler alt testi
 • Porteus labirentleri testi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 01 21

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Psk. G Pekcan ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz telefon numarası: 0 (850) 474 01 21

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan için nasıl randevu alabilirim?

Genel olarak, Uzm. Psk. Gökçe Pekcan ile 1 hafta içinde bir randevu organize edebilirsiniz. Uzm. Psk. Gökçe Pekcan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan Aba Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan Psikoloji, uzmanıdır. Dikkat testleri, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Wechler bellek testi, Wais ikili benzerlikler alt testi, Porteus labirentleri testi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Oyun terapisi, Kişisel gelişime yönelik psikoeğitimler, Kişisel gelişim, Kaygı bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Sanat terapisi, Oyun Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Ruh Sağlığı, Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Gökçe Pekcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Psk. G Pekcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Gökçe Pekcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. G Pekcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.