Psikologun Adresi

Kaptan Paşa Mh. Piyalepaşa Blv., 34385  Şişli, İstanbul
Memorial Şişli Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gizem Mine Çölümlü Hakkında

Gizem Mine Çölümlü Kimdir?

Uzm. Psk. Gizem Mine ÇÖLÜMLÜ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2006 yılında Ankara Atılım Üniversitesi'nde burslu olarak başladığı lisans eğitimini 2011 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Yüksek lisansını ise 2011-2014 yılları arasında yine burslu olarak Bahçeşehir Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yapmıştır.

Üniversite eğitimi sırasında ve sonrasında pek çok kurumda çalışmalar yaparak deneyim edinmiş olan Uzm. Psk. Gizem Mine ÇÖLÜMLÜ, mesleki çalışmalarına şu anda Harmoni Dil Konuşma ve Gelişim Akademisi ve Özel Via Hospital Sancaktepe'de devam etmektedir.

Gizem Mine Çölümlü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gizem Mine Çölümlü Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Depresyonnn

  Merhabalar hocsm ben 19 yasindayim ama baya bir suredir bi dikkatsizlik huzursuzluk daralma var ani unutkanlik zevk alamama bunun sebebi nedir sizce

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Gizem Mine Çölümlü Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. G Çölümlü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. G Çölümlü şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü Memorial Şişli Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. G Çölümlü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Gizem Mine Çölümlü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. G Çölümlü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.