Uzm. Psk. Fulya Özberk

Psikoloji - İzmir
4.9

Sosyal Kaygı (Fobi), Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Motivasyon

“Genç bir pskolog olduğu için önce biraz temkinli yaklaşmıştık ama muayenede bizimle çok ilgilendi bu...” Devamı

Uzm. Psk. Fulya Özberk

2016 İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü Mezunudur. Lisans eğitimini Onur öğrencisi olarak tamamladıktan sonra Yüksek Lisans eğitimimi İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji sürdürdü. Lisans eğitimi boyunca ÇAPA Tıp Fakültesi Hastanesi Nöropsikoloji alanında Öget Öktem Tanör gözetmenliği ile ve 9 Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk ve Ergen biriminde staj yaptı. “ Annelerin Çalışıp Çalışmama Durumuna göre Lise Öğrencilerinin Duygusal Zeka, Mutluluk ve Sosyal Zeka Düzeyinin Karşılaştırılması” konulu tezini başarıyla geçerek 2018 yılında mezun oldu. Ardından 2018 yılında Denge Rehabilitasyon Merkezinde Uzman Psikolog olarak görevine başladı. 2020 yılında işinden ayrılarak Terapi Oyunu adlı danışmanlık merkezinde çocuk ergen grubuyla çalıştı, ebeveyn/ aile danışmanlığı yaptı. Meslek yaşantısında 4 yılı geride bırakarak danışanlarına bireysel olarak hizmet vermektedir. Tema Vakfı ve Türk Psikologlar Derneği’ne üyesidir.

 

Bilişsel ve Davranışsal Terapi ekolü ile çalışmaktadır. Bu sertifikasyon sürecimi DATEM Psikoloji Çatısı altında Prof. Dr Ebru Şalcıoğlu tamamladı. Çocuk, Ergen ve yetişkin alanında hizmet vermektedir.Ebeveyn danışmanlığı yapmaktadır.

Çocuk Grubuyla Çalıştığı Alanlar: Sosyal Kaygı, Sınav Kaygısı, Sosyal Fobi, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite,Motivasyon Eksikliği, Özgüven, Aile içi iletişim, Kardeş Kıskançlığı, İlişkiler, Bebek Gelişimi, Ergenlik Sorunları, çocuk zeka ve gelişim Testleri. Denver Testi, Metropolitan Okul Uygunluğu Testi.

 

Yetişkin ve Ebeveyn Grubuyla Çalıştığı Alanlar; Sosyal Kaygı, Anksiyete, Fobiler, Motivasyon, Özgüven, Aile içi İletişim, Aile Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlığı, Depresyon, Doğum öncesi ve sonrası danışmanlık, Anne bebek bağlanması.

 

SERTİFİKALAR

2020 Moxo Dikkat Testi Eğitimi

2020 Etkileşim Temelli Erken Müdahale Eğitimi

2020 Travma Testleri Eğitimi

2020 Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

2019 Çocuklar ve Topluluklar için Felsefe Eğitimi (P4C)

2018 Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

2017 Çocuklar için Gelişim Testleri Eğitim

Oda Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Alsancak Mahallesi 1476/1 Sk. No:12 D:4 Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bireysel terapi Aile Danışmanlığı Bilişsel-davranışçı terapi (bdt) 0-6 yaş gelişim testleri Kaygı Bozuklukları Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

2016 İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü Mezunudur. Lisans eğitimini Onur öğrencisi olarak tamamladıktan sonra Yüksek Lisans eğitimimi İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji sürdürdü. Lisans eğitimi boyunca ÇAPA Tıp Fakültesi Hastanesi Nöropsikoloji alanında Öget Öktem Tanör gözetmenliği ile ve 9 Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk ve Ergen biriminde staj yaptı. “ Annelerin Çalışıp Çalışmama Durumuna göre Lise Öğrencilerinin Duygusal Zeka, Mutluluk ve Sosyal Zeka Düzeyinin Karşılaştırılması” konulu tezini başarıyla geçerek 2018 yılında mezun oldu. Ardından 2018 yılında Denge Rehabilitasyon Merkezinde Uzman Psikolog olarak görevine başladı. 2020 yılında işinden ayrılarak Terapi Oyunu adlı danışmanlık merkezinde çocuk ergen grubuyla çalıştı, ebeveyn/ aile danışmanlığı yaptı. Meslek yaşantısında 4 yılı geride bırakarak danışanlarına bireysel olarak hizmet vermektedir. Tema Vakfı ve Türk Psikologlar Derneği’ne üyesidir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Arel Üniversitesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

İstanbul Arel Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2018
Deneyim: 4 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Sosyal Kaygı (Fobi) Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Motivasyon Özgüven Sorunları Aile içi iletişim Devamı

Deneyimler

Terapi Oyunu (2021 - 2022)
Denge Rehabilitasyon Merkezi (2018 - 2020)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 62 42

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
EK
Ezg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Genç bir pskolog olduğu için önce biraz temkinli yaklaşmıştık ama muayenede bizimle çok ilgilendi bu da aileleri rahatlatıyor haliyle. Seanslar güzel gitti. Verim alabildik. Son seansımız bugündü umarım tekrar yollar kesişir teşekkürler hocam.

AG
Ard*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Her an istediğimizde ulaşabildiğimiz, ilgili ve pozitif birikendisi. İnsana moral veren yapıcı yorumlar yapan bir hekim.

EG
Elv*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlk önce çocukla sonra da anne ve babayla görüşme sağlıyor. Çocukla güven ilişkisi kuruyor. Çocuğum ona karşı açılıyor. Ben çok memnunum.

AS
Ayş*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bizim ufaklıkla evde rolleri değişmiştik. Biz çocuk, o ebeveyn gibiydi Fulya Hocanın tabiriyle. İfadeye bayıldım. Sınır ve Kural koymakta zorluk çektiğimizi söyledi. Anlattıklarını uygulamak zor oldu, özellikle ilk 1 ay. Ama sonrasında daha iyi oldu, Çocuğumuzla ilişkimiz düzeldi,devam edip göreceğiz. Şuanlık memnunuz teşekkür ederiz

AB
Ayb*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yorumlarda da çok iyiydi, gittiğimde de çok sıcakkanlı buldum. Gayet güzel ilgilendi. Çocuğum için yaptığı tüm değerlendirmeler doğru çıktı, herkese tavsiye ederim. Güvenilir bir uzman

GD
Giz*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Valla bir yakınım tavsiyesi ile geldik. Şehirdışından geliyoruz ama her geldiğimde o değişimi çocuğumda görüyorum. Sağolun hocam.

GT
Gam*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kızım için doktor arıyorduk ve Fulya hanımı duyduk. İyiki gitmişiz cok memnun kaldık. Alanındaki en iyi çocuk psikologlarından olduğunu düşünüyorum . Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

HT
Han*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Fulya hanıma başvurduğumuz zamandan bu yana kısa sürede çok yol katettik. Sosyalleşme ve derslerinde gözle görülür farklılıklar başladı. Teşekkürler.

UK
Ula*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

24 aylık çocuğumun henüz konuşması yoktu. Biz eşimle otizm olabilir mi diye çok korkup telaşlı bir şekilde Gittik ama uyaran eksikliği olabileceğini söyledi, samimi tavrı bize güven verdi, bi kaç sonraya test için tekrar konuşacağız. Tavsiye ederim ailelere.

HA
Hik*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

oğlum için kreşteki öğretmeni yönlendirme yaptı. Tavsiye üstüne geldik. Gittiğiniz anda Güler yüzlü ve doğal yaklaşımları ile bize iyi geldi Gereksiz ilaç kullanımı yaptırmadı. Anne baba olarak tutarlı davranışlarla ilgili temel bir kaç tavsiyesi bile ilk bir kaç günde çocuk üstünde fark etti bence , umarım daha iyi gelecek

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Fulya Özberk ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Fulya Özberk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Fulya Özberk için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Fulya Özberk ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746242

Uzm. Psk. Fulya Özberk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Fulya Özberk Oda Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Fulya Özberk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Fulya Özberk Psikoloji uzmanıdır. Sosyal Kaygı (Fobi), Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Motivasyon alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel terapi, Aile Danışmanlığı, Bilişsel-davranışçı terapi (bdt) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube