Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu

Psikoloji - İstanbul

Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Bağdat Cad. No:103/5 Sarıköşk Apt. Feneryolu  Kadıköy, İstanbul
My Family Terapi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Fazilet Seyidoğlu Hakkında

Fazilet Seyidoğlu Kimdir?

Uzm. Psk. Fazilet SEYİDOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde başladığı lisans eğitimini 1997 yılında onur derecesiyle tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 1996-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Bölümü’nde gönüllü olarak çalışmalarda bulunmuştur.

Lisans eğitimi sonrasında okul öncesi eğitim kurumu psikoloğu ve yöneticisi, okul öncesi yayın danışmanı, ilköğretim ve lisede okul psikoloğu olarak pek çok farklı görev almış olan Uzm. Psk. Fazilet SEYİDOĞLU, mesleki çalışmalarına şu anda My Family'de çocuk ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel ve grup psikoterapileri alanında devam etmektedir. 

Uzm. Psk. Fazilet SEYİDOĞLU, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Davranış ve Uyum Bozuklukları, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Asperger Sendromu, Bipolar Bozukluk, Duygusal Sorunlar, Kaygı Bozuklukları (Sosyal Fobi, Selektif Mutism, Panik Atak, Sınav Kaygısı), Yeme Bozuklukları (Yutma Fobisi, Obezite, vs.), Psikolojik Travma, Korku, Öfke Yönetimi, Kayıp ve Yas, Depresyon, Obsesif-Kompulsif Bozukluk gibi sorunlar yaşayan çocuk ve ergenlerle çalışmalar yapmakta olup ayrıca çeşitli sınavlara (SBS, LYS, YGS, TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, vs.) hazırlanma sürecinde olan öğrencilerle performans geliştirme çalışmaları yürütmektedir. Kognitif -Davranışçı Terapi, Kognitif -Davranışçı Terapi Yönelimli Oyun Terapisi, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi, Öyküsel Terapi ve Gelişimsel Özel Eğitim çocuk ve ergenlerle çalışırken kullandığı yöntemlerdendir.

Türk Psikologlar Derneği ve Bilişsel Davranışçı Terapileri Derneği üyesi olan Uzm. Psk. Fazilet SEYİDOĞLU'nun, psikoterapistliğinin yanı sıra çocuk ve ergenler üzerine ailelere yönelik yazılar ve çocuk hikayeleri bulunmakta olup gazete ve dergilerde çocuk ve ergenlerle ilgili kırka yakın makalesi ile yayımlanmakta olan bir kitap çalışması mevcuttur.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kaygılarım var

  Merhabalar ben 18 yasında 12. sınuf ögrencisiyim ailemle hiçbir şekilde yıllardır dogru düzgün iletişimim yok zaten abim psikolojik hasta sürekli herşeye bagırıyor yıllardır onun sesini duymaktan bunaldım annemle babamında zaten bence psikolojileri bozuldu ne bir arkadaşları var ne de benle normal b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kaygılarım var

  Merhabalar ben 18 yasında 12. sınuf ögrencisiyim ailemle hiçbir şekilde yıllardır dogru düzgün iletişimim yok zaten abim psikolojik hasta sürekli herşeye bagırıyor yıllardır onun sesini duymaktan bunaldım annemle babamında zaten bence psikolojileri bozuldu ne bir arkadaşları var ne de benle normal b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. F Seyidoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. F Seyidoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu My Family Terapi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Okul Başarısızlığı, Okul Korkusu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. F Seyidoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Fazilet Seyidoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. F Seyidoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.