Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil, Ankara, Psikoloji

Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil

Psikoloji - Ankara

Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel İşlev Bozuklukları, Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri

Randevu Al0 (850) 811 27 24

Psikologun Adresi

Mustafa Kemal Mah. 2131. Cadde Poyraz Apt. 5/2  Çankaya, Ankara
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Emel Yorgancıgil Hakkında

Emel Yorgancıgil Kimdir?

Uzm. Psk. Emel YORGANCIGİL, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Psikoloji lisans ve yüksek lisans eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. 

Üniversitede asistanlık döneminin ardından uzun yıllar İnsan Kaynakları alanında uzman ve yönetici olarak görev almış, Endüstriyel çalışmalarını NLP ve Koçluk eğitimleri ile desteklemiş, Transaksiyonel Analiz, Bağlanma, Mobbing, Tükenmişlik Sendromu konularında katıldığı eğitimlerden edindiklerini işyerlerinde hayata geçirmiştir. Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Özel Aile Danışmanlığı Yönetmeliği kapsamında belirtilen Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır.

Cinsel terapi eğitimini tamamladıktan sonra, aile danışmanlığı, bireysel danışmanlık, çift danışmanlığı, cinsel işlev bozuklukları konularında danışmanlık vermekte olan Uzm. Psk. Emel YORGANCIGİL, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

 • 88 Kadın 8 Aşk
 • Kadın Gözüyle Aşk

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Cinsel İşlev Bozuklukları
 • Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri
 • Cinsel Terapi
 • Vajinusmus Tedavisi

Tedaviler

 • Aile danışmanlığı
 • Aile Terapisi
 • Vajinismus tedavisi
 • Çift terapisi
 • Cinsel terapi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 27 24

Psikolog Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

im..

İşim ve özel hayatımla ilgili zor bir dönem geçirirken Emel Hanım'la tanıştım. Kendisi ile görüştükten sonra, hayatımla ilgili anlamlı değişiklikler yaptım, bu zorlu sürecimde desteği inanılmazdı. Hiç çekinmeden, bölünmeden kendimi anlatabildim.Gösterdiği üstün sabır için ayrıca çok teşekkür ediyorum :) İlgili, çözüm odaklı ve inanılmaz yol göstericiydi. Kendime karşı farkındalılığımın artmasında çok yol aldim sayesinde. 12-02-2019

em..

Emel hanım yargılamadan dertlerinizi dinleyen, farklı bakış açıları sunan, yol gösteren, adeta bir arkadaş gibi candan, her zaman ulaşabileceğinizi bildiğiniz bir psikolog. Hastası olmadığınız dönemlerde bile danışabileceğiniz, fikir alabileceğiniz alanında uzman işine ve hastalarına değer veren biridir. Kendisine destekleri için çok teşekkür ediyorum. 28-01-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 27 24

Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Vajinismus tedavisi, Çift terapisi, Cinsel terapi, Çözüm odaklı terapi, Evlilik terapisi, İlişki terapisi, Kişisel gelişim, Şema terapi alanlarında hizmet veriyor ve Evlilik(Çift) Terapisi, Cinsel İşlev Bozuklukları, Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri, Cinsel Terapi, Vajinusmus Tedavisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Emel Yorgancıgil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 04 Ağu
Çar 05 Ağu
Per 06 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.