Uzm. Psk. Edanur Selçuk

Psikoloji - Tekirdağ

Aile Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklar için davranış programı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Es Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Kazımiye Mah. Dumlupınar Cad. Öğücü İş Merkezi 3.Kat Daire :24 Orion Alışveriş Merkezi Çaprazında, Silahtar, Çorlu, Tekirdağ  Çorlu, Tekirdağ
Es Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Edanur Selçuk Hakkında

Edanur Selçuk Kimdir?

Psikolog Eda Nur Selçuk 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2011 yılında Çorlu Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir.  2016 yılında TC. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. 2018 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almıştır.
Eğitim hayatı boyunca birçok seminer ve eğitimlere katılmış olup, ayrıca gönüllü olarak çeşitli çalışmalara katılmıştır.  Lisans eğitimi süresince gönüllü olarak çalıştığı alanlar arasında Özel eğitim merkezleri , Psikolojik danışmanlık merkezi, Anaokulları ve Doğa Koleji yer almaktadır.

2018 de Çorlu'da yaşanan tren kazası sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına ve kazazedelere gönüllü olarak psikolojik destek vermektedir.

Diploma aldığı kurum
  • YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Aile Terapisi
  • Çocuk - Ergen Psikolojisi
  • Çocuklar için davranış programı
  • Depresyon
  • Fobiler

Edanur Selçuk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Edanur Selçuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Edanur Selçuk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. E Selçuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Edanur Selçuk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. E Selçuk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Edanur Selçuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Edanur Selçuk Es Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Edanur Selçuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Edanur Selçuk Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklar için davranış programı, Depresyon, Fobiler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Edanur Selçuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Edanur Selçuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Edanur Selçuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. E Selçuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Edanur Selçuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. E Selçuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.