Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ, Bursa, Psikoloji

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ

Psikoloji - Bursa

Aile danışmanlığı, Tırnak yeme ve Parmak Emme, Sınav Kaygısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

İhsaniye Mh Kartallar Sk Atalay 6 Sitesi B Blok No:1 D:8  Nilüfer, Bursa
Uzman Psikolojik Danışman Özge Gülmeriç Lima Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Özge GÜLMERİÇ Hakkında

Özge GÜLMERİÇ Kimdir?

Uzm. Psk. Dan. Özge Gülmeriç, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuştur. Uludağ Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamlayarak Uzman Psikolojik Danışman ünvanını almıştır.

Mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Psikolog Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Mert' te büyük bir derecede ilerleme var. Çünkü biraz içine kapanıktı ve okuma yazması fazla iyi değildi. Ama buraya geldikten sonra açılmaya başladı ve okuma yazmasında da ilerleme oldu. Her şey için teşekkürler. 02-10-2018

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ

- 01.05.2019

Görüşünüz için teşekkür ederim. Sevgiler.

..

Lima Psikoloji’ye gelmeden önce oğlumun birtakım korkuları vardı ama 1 ayı aşkın zamandır geliyoruz. Özge Hanım’dan çok iyi destek aldık. Oğlumda yüzde seksen iyi bir gelişme var.Teşekkürler. 02-10-2018

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ

- 02.10.2018

Görüşünüz için çok teşekkür ederim.

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. Dan. � GÜLMERİÇ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Dan. � GÜLMERİÇ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ Uzman Psikolojik Danışman Özge Gülmeriç Lima Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ Psikoloji, uzmanıdır. Ağlama ve öfke nöbetleri, Aile danışmanlığı, Çocuk ve ergen terapisi, Çocuklarda uyku problemleri, Çocuklarda yeme bozukluğu, Çocuklarda yeme problemleri, Oyun terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile danışmanlığı, Tırnak yeme ve Parmak Emme, Sınav Kaygısı, Özgül Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG), Oyun Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. Dan. � GÜLMERİÇ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Dan. Özge GÜLMERİÇ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Dan. � GÜLMERİÇ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.