Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan

Psikoloji - Sakarya - Serdivan

Bireysel Terapi, EMDR Terapisi, Online terapi

Randevu Al 0 (850) 474 48 03 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Makro Danışmanlık Kemalpaşa mah. Kenan Sofuoğlu cd. No:6/101 Serdivan/Sakarya  Serdivan, Sakarya
Günay Erdem Özkan

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma Nakit Havale/EFT

Günay Erdem Özkan Hakkında

Günay Erdem Özkan Kimdir?

Uzm. Psk. Dan.Günay Erdem Özkan, 2005-2009 yılları arasında Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programında lisans eğitimimi tamamlamıştır.  Lisans eğitimi süresinde Ege Üniversitesi Hastanesi Çocuk Psikiyatrisi ve Yetişkin Psikiyatrisi bölümlerinde, İzmir Denge Psikolojik Danışma Merkezi’nde ve Sakarya Adatıp Hastanesi’nde stajlarını gerçekleştirmiştir. 2019 yılında Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programında yüksek lisans eğitimini  “Evli Bireylerin Çatışma Çözüm Stillerine göre Evlilik Doyumunun İncelenmesi” başlıklı tez çalışmasıyla tamamlamıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimi süresince genç yetişkin ve yetişkinlere yönelik gönüllü olarak bireyle ve grupla psikolojik danışma uygulamaları yürüterek, uygulama sürecinde süpervizyon desteği almıştır.

2009 yılından itibaren çeşitli eğitim kurumlarında psikolojik danışman olarak çocuk, ergen, yetişkin ve ebeveynlere yönelik bireyle ve grupla psikolojik danışma hizmeti sunmanın yanında birçok eğitim ve seminer çalışması gerçekleştirmiştir.

2008 yılından günümüze birçok eğitim, konferans, sempozyum ve kongreye katılım sağlayarak mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmektedir. 2013 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından verilen 475 saatlik eğitim ve süpervizyon sürecini tamamlayarak “Aile Danışmanı” ünvanını almıştır.  2020 yılında alanın duayenlerinden biri olan Prof. Dr. Ceylan Daş ile 4 yıl sürecek “Geştalt Terapi Eğitimi”ne başlayarak “Geştalt Terapisti” olma yolunda ilerlemektedir. 2021 yılında ise Somatik Deneyimleme Türkiye ile Somatik Deneyimleme Giriş eğitimini tamamlamıştır. Davranış Bilimleri Enstitüsü ile alanında önde gelen isimlerden Emre Konuk ve Asena Yurtsever’den EMDR Terapisi 1. Düzey Eğitimi almış EMDR uygulayıcısıdır.

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği,  EMDR Derneği ve Geştalt Terapi Derneği üyesidir. Ayrıca Türk PDR Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Yayın Sekreteri olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Yürüttüğü bireyle psikolojik danışma hizmeti sürecinde insanların büyümek ve gelişmek için ihtiyaç duyduğu destekleyici ve koşulsuz kabul ortamında Geştalt Terapi, Birey Merkezli Yaklaşım, Varoluşçu Yaklaşım ve Sanat Terapisi ekollerine dayanan Bütüncül Terapi Yaklaşımını benimsemekle birlikte EMDR Terapisi yönelimiyle de çalışmaktadır.

Diploma aldığı kurum
  • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • EGE ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2009

Tecrübe: 12 yıl 5 ay

Deneyimler
  • Psikolojik Danışman
    06 2009 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
  • Bireysel Terapi
  • EMDR Terapisi
  • Online terapi
  • Yetişkin Danışmanlığı
  • Yas Danışmanlığı
Diplomalar ve Sertifikalar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 48 03

Günay Erdem Özkan Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

*..*
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 15-10-2021

al..rksever
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamın kaybından sonra Günay hanım ile görüşmeye başladım, yas sürecinde babamla halledemediğim hesaplasmalarimi sonuca erdirmede, bu süreci sağlıklı geçirmede çok faydasını gördüm. Çocukluk travmalarımı EMDR yöntemi sayesinde kabul edip onlarla yaşayabilir hale geldim sayesinde. Minnettarım. İşinde yetkin, ses tonu çok iyi hissettiriyor. Sizinle gerçek bir bağ kuruyor bunu tepkilerinde görebiliyorsunuz. Çok memnunum kendisinden herkese tavsiye ediyorum. 05-10-2021

tafa..ir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tecrübeli, anlayışlı ve hoşgörülü bir danışman. Daha önce olumsuz bir tecrübem olduğu için temkinli bir şekilde gitmiştim ama hem anlayışı hem hoşgörüsü ile kendimi çok rahat ifade edebildim. Bilgisine ve tecrübesine de çok güveniyorum. 04-10-2021

a..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok uzun bir süre kendisinden psikolojik destek aldım ve çok memnun kaldım. Hiçbir zaman odada kendimi yalnız hissetmedim her zaman odadaki varlığıyla beni hep yüzleşmekten korktuğum şeylerle barıştırdı. Farkındalığın yetmediği yerlerde harekete geçmeme yardımcı oldu. Tek bir seansta bile pişman olmadım. Her seansa istekli gittim. İyi ki bu süreci onunla yaşamışım diyorum hep. Herkese çok tavsiye ederim çünkü yola çıkmak kadar yola kiminle çıktığımızda çok önemli. Etik kurallara uyan sınırları belirli ama bir o kadar da samimi bir psikolog danışan ilişkimiz oldu. Ne zaman ihtiyaç duysam her zaman ulaşabildim. Ve şimdiki ruh halimle dönüp o günlere baktığımda sayesinde bir zafer kazanmış gibi hissediyorum. Psikolojik destek almak konusunda endişeleri olanlara da şunu söylemek istiyorum ki hiçbir şey yardım almadığınızda yaşadığınız şeyler kadar zorlamayacak. 04-10-2021

gu..cel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Günay Hanım çok donanımlı ve ilgili bir psikologdur. Sürecim çok iyi ilerliyor, gerçekten kendisi ile seanslarımız nasıl geçiyor anlamıyorum, kendimi yanında çok rahat ve iyi hissediyorum. Tavsiye ederim:) 28-09-2021

em..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatima isik tutup iliskilerimi yoluna koymami,kendimle barismami sagladiginiz icin minnettarim 03-03-2021

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 48 03

Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan Günay Erdem Özkan Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, EMDR Terapisi, Online terapi, Yetişkin Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Günay Erdem Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.