Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU

Psikoloji - Ankara
5.0

Yeme Bozuklukları, Yaşam Doyumu, Yas (Matem)

“Caner hocama ilk geldiğimde nefes alış verişlerim ve duygularım çok kötüydü..içimde çığlıklarla girm...” Devamı

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU

Çocuk ergen yetişkin ve  çift terapisi üzerine çalışmalarını sürdüren Uzm.Psk.Dan.Caner Öztopcu . Yakın zamanda 8 bininci  vakasını görerek süpervizörlük desteği vererek meslektaş yetiştirmektedir.

Uzm.Psk.Dan.Caner Öztopcu ,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Başkent Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde başladığı eğitimini dereceyle tamamlamıştır. 

Uzm.Psk.Dan.Caner Öztopcu Ankara üniversitesi sağlık bilimleri tıp fakültesinden Aile Danışmanlıgı  tamamlayarak uzmanlığını almıştır 

Alanda : bilişsel davranışı terapi, şema terapi, emdr, dinamik ve analitik terapi alanında çalışmaktadır.Bunların dışında Moxo dikkat testi ve özgül öğrenme güçlüğü kapsamında Prep lisansını tamamlamıştır.

Türk silahlı kuvvetleri Deniz Kuvvetleri Komutanlığında 1 yıl düzenli olarak danışan gördükten sonra ayrılarak Ankara’ya dönmüştür.

 Döndükten kısa bir süre sonra 2019 yılında  Ankara Çukurambarda Can psikolojik danışmanlık merkezini kurmuştur. 
Kurucusu olduğu can psikolojik danışmanlık merkezinde geniş bir uzman kadrosu kurarak Çocuk ergen yetişkin üzerine çalışmalarını sürdürmekte bunala ek olarak zeka ve dikkat testleri de yapılmaktadır. .

Yakın zamanda 8 bininci  vakasını gören Uzm.Psk.Dan.Caner Öztopcu, çocuk ergen yetişkin ve çift terapisi üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. 

Evlilik-ilişki ve patoloji, ölüm,

Narsistlik ve okb üzerine bir kitaplar yazma sürecindedir.

Can Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi
Kızılırmak, Ufuk Ünv. Cd. Farilya İş Merkezi No:8, 06510 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Çocuk ergen yetişkin ve  çift terapisi üzerine çalışmalarını sürdüren Uzm.Psk.Dan.Caner Öztopcu . Yakın zamanda 8 bininci  vakasını görerek süpervizörlük desteği vererek meslektaş yetiştirmektedir. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Yeme Bozuklukları Yaşam Doyumu Yas (Matem) Uykusuzluk Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 55 69

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
mk
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 gün önce
Can Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi

Caner hocama ilk geldiğimde nefes alış verişlerim ve duygularım çok kötüydü..içimde çığlıklarla girmiştim o odaya..Ben çok kötüydüm, evliliğim çok kötüydü, bana yüklenen vasıflar konusunda çok kötüydüm falan falan...ama dün 5. Seansımız gerçekleşti ve kelebek gibi çıktım o odadan..daha yolun başındayız ama can psikoloji koridoruna bile değil o odaya Caner hoca ile girdiğimizde tüm benliğimle, yanlışlarımla ,kusurlarımla yargılanmadan sonsuz güven ile giriyorum..hemde baya kıkır kıkır gülerek..ama sadece Caner odanın o odasının kapısı kapandığında... ama bir gün o odada hissettiğim duyguları o kapı dışınada çıkarıcağımızı biliyorum hatta tam anlamıyla ruhuma yansıtacağımıda ... Seans sonrasında evet çok yoruluyorum hemde o kadar çok ki ama sonra Caner hoca aslında bunu görmemi istemişti diye o yorgunluktan huzur ile çıkıyorum..verdiği her ödev bana sorduğu her soru beni bir adım daha ilerletiyor... düğünler yavaş yavaş açılıyor.. Bunlara rağmen her seansa ya ne anlatıcam, ne olacak diye karnımda ağrılarla gidiyorum ve Caner hocayı görünce içim rahatlıyor ve tıkır tıkır susmaz derecesinde konuşmaya başlıyorum ve sonra içimde büyüyen huzuru hissediyorum , dönüştüğümü hissediyorum ve bir çok penceremin açıldığını ve bu yolculuğumun uzman birisi ile olmasının bana verdiği keyfi hissediyorum...Bakış açısı, hali tavrı, ses tonu, sizi dinleyişi, her duruşu ile güvende hissediyorum hissediyorum hissediyorum☺️ Caner hocamı bi baba, abi , arkadaş olarak nitelemiycem çok daha farklı değişik bir sevgi alış verişi var o kadar uzmancaki hissettiğiniz duygular; huzurdasın, güvendesin, rahattasın, önemsiyorum ve ben hep buradayım ne karar alırsan al BEN BURADAYIM YANINDAYIM diyor... zaman geçtikçe alışkanlık yapıyor..garip bir sevgi alış verişi ama en güzelinden☺️ Ben buradaki yorumları okuyarak Caner hocamı seçmiştim..ilk zamanlarda tabiki benimde acabalarım vardı doğru yer burası mı? Manevi ve maddi bi kayıp yaşamak istemiyorsunuz endişeleriniz tabiki ilk etapta oluyor ama zamanla bunun böyle olmadığını yaşayarak öğrenip tam teslimiyet yaşıyorsuz... Muhtemelen burada bu yorumu okuyorsan bir çıkmazdasın ve yorgunsun... Caner hocanın o eli tutmasına izin ver bak nasıl hayatla dans etmeye başlayacaksın ☺️ Bir gün Caner hoca artık beni o odadan tamamen uğurladığında gelip yeniden yorum yazıcam... Muhtemelen yollarımız ayrıldığı için üzgün ama kendimin huzurunu bulduğum için mutlu... Bu süreçte böylesine güven verici bana eşlik ettiğiniz için teşekkür ederim🙏🏻 İyikiiiiii varsınız...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YS
Yıl*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13 gün önce

İyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki 🙏😉

Yorum randevu sonrasında eklendi.
şk
şer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
17 gün önce

Dr caner yaklaşımıyla yumuşak ses tonuyla konuşmak istediğiniz dost gibi siz kendinizi rahat bıraktıktan sonra ortam huzur verebilir aa bankadaki okadar görüşünki konuşma sonundada huzurla eve gelemiyorum sonuç hayırlı olur inşallah demekten başka bi dusuncem yok

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ad
Ayş*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
20 gün önce
Can Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi

Hersey fevkaladenin fevkinde

Yorum randevu sonrasında eklendi.
zm
Züh*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26 gün önce

Bu odaya girdiğimde bütün sıkıntılarımı orada bırakıp öyle çıkıyorum. Daha önceki terapilerde o sıkıntılar hep peşimden benle birlikte geliyordu. ama artık öyle birşey yaşamıyorum. Caner hocamın ellindeki sihirli değnekten olsa gerek. Hakkın ödenmez Caner hocam.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ser*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26 gün önce
Can Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi

Caner hocam zor zamanlarımin destekçisi.nasil anlatsam bilemiyorum.benimle konuşurken sorunumu anlatırken sanki bir arkadaş,alabildiğine konuştuğum sorgulamadan neden niye diye sorulmayan tek oda .iyi ki varsınız Caner hocam....

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YS
Yıl*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
27 gün önce

İyi ki varsınız hocam iyiki 🙏 herşey için teşekkürler ederim ☺️

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Gül*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Can Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi

Öylesine yorulmuş, kaybolmuş hissettiğim bir dönemde Caner hocamı buldum. İyi ki de bulmuşum hayatta hicbisey tesadüf değildir Caner hoca evrenin bana bir hediyesi. Bir yıldır kendisinden terapi alıyorum ilk seansda ben bu hikayenin sonunu biliyorum demişti. O hikayenin sonu sayesinde muhteşem oldu. Caner hocanin danisani olmak bu hayatta kendinize yapacağınız en büyük iyilik. İyi ki varsın herşey için çok teşekkür ederim Caner hocam

zm
Züh*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Geçmişimde , yaşadığım karmaşadan bir türlü kendimi kurtaramıyordum. Ama Caner hoca ile tanıştıktan sonra onun yakın ilgi ve alakası,arkadaş gibi davranması beni o kadar rahatlattıki, ben kendimdeki değişikliği fark etmeye başladım. Terapileri sabırsızlıkla bekler hale geldim .Sagol Caner hocam iyiki varsınız çok teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
yc
Yus*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Can Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi

İlginiz ve hoşgörünüz için çok teşekkür ederiz

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115569

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU Can Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dan. Caner ÖZTOPCU Psikoloji uzmanıdır. Yeme Bozuklukları, Yaşam Doyumu, Yas (Matem) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube