Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım

Pedagoji - İstanbul

Aile- Çocuk Terapisi, Üstün Zeka Sonucu Uyum Problemleri, Anne - Baba Ayrılığı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Mimar Sinan Mahallesi, Çavuşbaşı caddesi, Ceren Sok. No: 12/6 Çekmeköy/İstanbul  Çekmeköy, İstanbul
Paylaşım Psikoloji Çekmeköy

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülşen Yıldırım Hakkında

Gülşen Yıldırım Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı / Dil-Konuşma Bozuklukları Uzmanı/ Oyun Terapisti Gülşen YILDIRIM; Marmara Üniversitesi Çocuk Gelişimi Eğitimi Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 2001 yılında tamamlamıştır. Hemen ardından Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nden lisansüstü derecesini almıştır.

Çalışma hayatına ZİÇEV'de (Zihinsel Yetersiz Çocuklar Eğitim Vakfı) başlamış olan Pedagog Gülşen YILDIRIM, özel gereksinimli çocuk ve aileleri ile pek çok eğitim çalışmaları yapmıştır. 2003 yılı itibariyle TODEV'de (Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı) otizm spektrum bozukluğu, yaygın gelişimsel bozukluk ve asperger sendromu tanılı çocuklar ve aileleriyle Prof. Dr. Barış Korkmaz ve Çocuk Psikiyatristi Dr. Behiye Alyanak danışmanlığında bireysel eğitim uzmanı olarak çalışmıştır.

Pedagog Gülşen YILDIRIM, özel eğitim çalışmalarının yanı sıra, oyun terapisi, dil-konuşma bozuklukları, Floortime, Uygulamalı Davranış Analizi, PECS alanları, aldığı eğitimler ve uyguladığı yöntemlerden bazıları olup bunları süpervizyon çalışmaları ile desteklemiştir. Ayrıca bunlarla beraber gelişimsel tarama testleri ve projektif test eğitimlerini almış olan Pedagog Gülşen YILDIRIM, bu yöntemleri değerlendirmelerinde de sıklıkla kullanmaktadır.

Pedagog Gülşen YILDIRIM, Gelişimsel bozukluklar, çocukluk çağı travmaları, dil-konuşma bozuklukları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, disleksi, öğrenme güçlüğü, davranış ve uyum bozuklukları, otizm ile ilgili çalışmalarına Paylaşım Psikoloji Danışmanlık merkezinde devam etmektedir.. 

Diploma aldığı kurum
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aile- Çocuk Terapisi
 • Üstün Zeka Sonucu Uyum Problemleri
 • Anne - Baba Ayrılığı
 • Çocuklarda Gelişme Bozuklukları
 • Öğrenme Dikkat Eksikliği

Gülşen Yıldırım Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..AKLI

Yegenimin konuşma ve sosyallesme problemi dolayisiyla kendisiyle tanismistik. Yönlendirme ve calismalari sonucunda bütün problemleri aştık.. Sevecen yaklaşımı ve sabrı kendisine olan hayranligimizi artirdi. Teşekkür ediyoruz 30-12-2015

er..emur

Sorularımın tamamına verdiğiniz açıklayıcı cevabınızdan dolayi çok teşekkür ederim.en kısa sürede görüşmek dileğiyle.. 05-11-2015

u..nkılınç

Nazik yaklaşımınız, özenli cevabınız için çok teşekkür ederim! En kısa zamanda size gelmeye çalışacağız. Sevgiler. 13-04-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gülşen Yıldırım Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 7 yaş sendromu ?

  Merhaba doktor hanım.7 yaşında bir oğlum var.bir kaç aydır sinirlendiğinde ayaklarını yere vurarak,elini masaya vurarak yada canavar gibi ses çıkarıyor.sürekli bir tripler bir haller var.7 yaş sendromu diye birşey varmış,sanırım onu yaşıyoruz.bu konuda ayrıntılı bilgi rica ediyorum. tavrım ne şekild... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Pedagog G Yıldırım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Pedagog G Yıldırım şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım Paylaşım Psikoloji Çekmeköy bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım Pedagoji, uzmanıdır. Dikkat testleri, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi alanlarında hizmet veriyor ve Aile- Çocuk Terapisi, Üstün Zeka Sonucu Uyum Problemleri, Anne - Baba Ayrılığı, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Öğrenme Dikkat Eksikliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Pedagog G Yıldırım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Pedagog Gülşen Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Pedagog G Yıldırım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.