Uzmanın Adresi

Emirgan Mah. Boyacıköyü Yokuşu Sok.  Sarıyer, İstanbul
Pedagog Tansu OSKAY Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Tansu Oskay Hakkında

Tansu Oskay Kimdir?

Pedagog Tansu OSKAY, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlamıştır. Eğitimi sonrasında pedagoji alanında uzun yıllar çeşitli kurumlarda çalıştıktan sonra “PAPS Parenting School” adlı Pozitif Psikoloji yaklaşımlı ilk "Ebeveyn Akademisi’ni kurmuştur. Uyku Metodlarını Anne Bebek Psikolojisi ile birleştirdiği Anneler için Bebeklere Uyku Eğitimi Programı'nı geliştirmiştir.

Aile ve Çocuklara yönelik Danışmanlık Hizmeti ve Eğitimler vermekle birlikte profesyonel topluluklara danışmanlık, seminer ve projeler yapmakta olan Pedagog Tansu OSKAY, Uyku Danışmanı, Oyun terapisti, Aile terapisti, Çocuk ve Yetişkin EMDR Terapisti ve Psikodrama terapisti olarak grup ve bireysel seanslarını başarıyla yürütmektedir. Ayrıca çalışan anne - babalar için düzenlenen Kurumsal Seminer ve Eğitim organizasyonlarında aktif olarak yer almakta, anne - babalara yönelik markalara, medya kuruluşu ve tanıtım çalışmalarına danışmanlık hizmeti vermektedir.

International Positive Psychology Association, Association for Play Therapy  ve Türk Psikologlar Derneği üyesi olan Pedagog Tansu OSKAY, Gordon Enstitüsü, The Happiest Baby Association, Faber Mazlish Workshops ile Awareness Parenting Institute'nin Türkiye resmi temsilcisi ve lisanslı eğitmenidir.

Ebeveynlik hakkında Baby& You Dergisi, Hürriyet Aile, Parents Dergisi, Boğaziçi Dergisinde yazılar yazmakta olan Pedagog Tansu OSKAY'ın Habertürk HT Hayat, Hürriyet Eğitim gibi birçok gazete, dergi, portal ve blogda konuk yazar ve uzman olarak yazıları bulunmaktadır.

Başarılı çalışmalarına Sarıyer'de bulunan özel muayenehanesinde devam eden Tansu OSKAY, 2 çocuk annesidir.

 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Pedagog Tansu Oskay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 4 yaş kızım

  Merhaba; 23-05-2012 doğumlu bir kız çocuğum var. kızım çok zeki ve akıllı. daha önce yaptırdığımız testte üstün zekalı olarak tanılanmıştı. fakat benim sorunum bambaşka. çom sosyal. şöyleki dün bir avm ye dolaşmaya gittiik. elimizi bırakıp bir dükkana girdi. bunu sürekli yapıyor. oradakilerle sohbet... devamı

  Doktor Cevabı:

  Pedagog Tansu Oskay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Pedagog Tansu Oskay kimdir , telefon numarası nedir?
Pedagog T Oskay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Pedagog Tansu Oskay için nasıl randevu alabilirim?
Pedagog T Oskay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Pedagog Tansu Oskay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Pedagog Tansu Oskay Pedagog Tansu OSKAY Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Pedagog Tansu Oskay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Pedagog Tansu Oskay Pedagoji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi, Dikkat testleri, Aile danışmanlığı, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi, Dikkat testleri alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Pedagog Tansu Oskay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Pedagog Tansu Oskay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Pedagog Tansu Oskay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Pedagog T Oskay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Pedagog Tansu Oskay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Pedagog T Oskay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.