Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - İstanbul - Ümraniye

Borderline Kişilik Bozukluğu, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Atak

Randevu Al 0 (850) 474 47 34 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Türkiye / Yurtdışı Online Görüşme  Ümraniye, İstanbul
Melike Celasun Online Görüşme

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma Havale/EFT

Melike Celasun Hakkında

Melike Celasun Kimdir?

Üniversitesi eğitimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde Onur derecesi ile tamamladım. Yüksek lisansımı Bournemouth üniversitesinde academic excellence başarı bursu ile tamamladım. Helen bolderstone supervizyonuyla kişilik bozuklukları, Borderline Kişilik bozukluğu ve tedavisi üzerine uzmanlaşmış bulunmaktayım. İlgi alanlarım; yaygın anksiyete bozuklukları, uyku problemleri, çocuk psikolojisi ve depresyon... Çocuk-Ergen-yetişkin yas gruplarında online ve yüz yüze olmak üzere danışmanlık veriyorum.

Sorunlarınız ne olursa olsun (örneğin psikolojik, duygusal, zihinsel sağlık, aile, ilişki ve yaşam) size yardımcı olmak için buradayım. Yıllar boyunca birçok müşteriye yardım ettim ve sizinle çalışmaktan da mutlu olacağım. Kişilik Bozuklukları, özellikle Borderline Kişilik Bozukluğu, Travma, TSSB, OKB, yaygın anksiyete bozukluğu, depresyon, panik atak, yetişkinler, çiftler, aileler, gençler ve çocuklarla çalışarak Bilişsel Davranış Terapisi dahil çeşitli terapi modellerini kullanarak uzmanım. dönem çözüm odaklı terapi, Şema Terapi ve Davranışsal Aktivasyon. Türkçe konuşan müşterilere de hizmet vermekteyim.
Psikolog olarak psikoterapiyi psikoloji bilimi ile birleştiriyorum. Bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanan, son derece profesyonel, etkili, gizli ve kaliteli bir terapi hizmeti sunmayı hedefliyorum. Uzun süreli terapiye kısa süreli, kısa süreli, çözüm odaklı terapiler (6-12 seans) sunabilirim.
Benimle bir seans rezervasyonu yaparak sorunlarınızı çözmeye bir adım daha yaklaşacağınıza inanıyorum. 

COVID19 zamanlarında çevrimiçi / Online terapi sunmaktayım.

I am here to help you with your problems whatever they are (e.g. Psychological, emotional, mental health, family, relationship and life) . Over the years, I helped much of clients and will be happy to work with you too. I specialise in Personality Disorders, especially Borderline Personality Disorder, Trauma, PTSD, OCD, generalized anxiety disorder, depression, panic attack working with adults, couples, families, young people and children using a variety of therapy models including Cognitive Behaviour Therapy, short-term solution-focused therapy, Schema Therapy and Behavioural Activation. I serve Turkish speaking clients as well.
As a Psychologist, I combine the psychotherapy with the science of psychology. I aim to provide a highly professional, effective, confidential and quality therapy service that focuses on your individual needs. I can offer short-term brief, solution-focused therapies (6-12 sessions) to long-term therapy.
I believe that by booking a session with me you will be one step closer to solving your problems. Go on don't suffer on your own! I am here to help you. Just get in touch and start your recovery now. Please note that I offer online therapy during COVID19 times.

Diploma aldığı kurum
 • ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • Bournemouth University
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2018

Tecrübe: 3 yıl 5 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  06 2018 - 09 2018
 • Melike Celasun Online Görüşme
  08 2021 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Borderline Kişilik Bozukluğu
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Panik Atak
 • 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı
 • Acılı-ağrılı birleşme
Fotoğraflar
Hobiler
 • Keman çalmak
 • Basketbol oynamak
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 47 34

Melike Celasun Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..e
Zamanlama
İlgi
Ortam

This Dr has been really helping me with my borderline personality disorder, she is very patient centric and supportive. I would definitely recommend her for people suffering with mental health issues. 16-09-2021

ullah..varcı
Zamanlama
İlgi
Ortam

kardeşimin psikolojik sıkıntıları vardı bizi psikiyatriye yönlendirip devam eden seanslarla kardeşim ile ilgilenip şuan daha iyi yerlere getirdi gerçekten çok iyi bir psikolog çok ilgili mütevazi hastasına değer veren aldığı paranın hakkını veren bir insan teşekkürler Melike Hanım 08-09-2021

*..*
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 07-09-2021

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 47 34

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun Melike Celasun Online Görüşme Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun Psikoloji, ,Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Borderline Kişilik Bozukluğu, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Atak, 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Acılı-ağrılı birleşme hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.