Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız

Psikoloji - İstanbul

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk Gelişimi, Okula uyum güçlükleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sk. 49/3, 34025  Bakırköy, İstanbul
Psikohome

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hatice Vildan Yıldız Hakkında

Hatice Vildan Yıldız Kimdir?

Uzman Klinik Psikolog Hatice Vildan Yıldız, Yıldız Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2017 yılında başarıyla tamamlamıştır. Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde masterını tamamlamış olup diğer masterını da İstanbul Zaim Üniversitesi' nde PDR bölümünde sürdürmektedir. 

Prof. Dr. Hakan Türkçapar ve ekibinden Bilişsel Davranışçı Terapi  eğitimini ve Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek'ten de Kısa Süreli Çözüm Odaklı terapi eğitimini almıştır.Çocuk testleri ve MMPI  testlerine dair eğitimi tamamlamış olup uygulamalar yapmaktadır.  Ergen ve yetişkinlerle bireysel terapiler yapmaktadır. Depresyon, kaygı bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk,travmaya bağlı sorunlar, fobiler, ilişki sorunları, yaşama dair sorunlar, öncelikli ilgi alanları olmakla birlikte, genel olarak tüm psikolojik bozukluklarla çalışmaktadır.

Mesleki çalışmalarına Psikohome'da devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

  • Daimon Dergi- DEĞİŞEN DÜNYADA İHTİYAÇLAR: AİT OLMA İHTİYACI

Yabancı Diller

  • İNGİLİZCE

Hobiler

  • Kitap Okumak,Gezmek,Sosyal Aktivitelerde Bulunmak,Fotograf Çekmek,Sosyal Dayanişma ve Yardimlaşma Faaliyetlerinde Gönüllü olmak

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. H Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. H Yıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız Psikohome bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız Psikoloji, uzmanıdır. Bireysel psikoterapi, Ergen terapisi, Eğitim danışmanlığı, Yetişkin terapisi, Yetişkin Psikoterapisi, Psikoterapi, Psikoterapi, Psikolojik danışmanlık, Motivasyonel terapi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri) alanlarında hizmet veriyor ve 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk Gelişimi, Okula uyum güçlükleri, Sınav Kaygısı, Öğrenci koçluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. H Yıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Hatice Vildan Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. H Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.