Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın

Psikoloji - Aydın

Bipolar Bozukluk, Bireysel Terapi, Çocuklar için davranış programı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Altıntaş Mahallesi Türkocağı caddesi No 68 Kat 4 Daire 7 (Çetiner Apartmanı) Nazilli/Aydın  Nazilli, Aydın
Özüm Psikoloji, Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Halil Utku Altın Hakkında

Halil Utku Altın Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil Utku Altın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • USKUDAR UNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
  • Bipolar Bozukluk
  • Bireysel Terapi
  • Çocuklar için davranış programı
  • Ergenlik sorunları
  • Genel Psikoloji

Halil Utku Altın Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..fun
Zamanlama
İlgi
Ortam

Utku beye 5 senedir çözüm bulamadığım duygu durum karmaşam ve panik atağım için tavsiye üzerine gittim. Ilk zamanlar haftada bir yaptığımız seanslar danışanı tanıma ve sorunlarını anlama üzerineydi. Ev ödevleri ile problemlerimi tanımlayıp çözüm yolu aradık. Sonrasında isteğim üzerine 2 haftada bir seanslar yaptık. Kendinizi tanımanızı ve sorunlarınızı anlamanızı sağlayıp sizi gitmek istediğiniz yola doğru yönlendiriyor. En önemlisi Utku bey ilk seansda "Burdan çıkarken seanslar bitince nasıl olmak istiyorsun?" sorusunu sormuştu. Bugün son seansımız yaptık. O gün o soruya verdiğim cevaptan çok daha fazlasını kazandırdı bana. teşekkür ediyorum. 11-05-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. H Altın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. H Altın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın Özüm Psikoloji, Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bipolar Bozukluk, Bireysel Terapi, Çocuklar için davranış programı, Ergenlik sorunları, Genel Psikoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. H Altın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Halil Utku Altın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. H Altın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.