Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu

Psikoloji - Denizli

Okul Başarısızlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Sırakapılar Mahallesi 1521. Sokak No:30 Türkmen İş Merkezi ****  Merkez, Denizli
Psikodinamik Gelişim Akademisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emine Soybay Afyonluoğlu Hakkında

Emine Soybay Afyonluoğlu Kimdir?

Psikolog Emine Soybay, 1989 yılında Kilis’te doğmuştur. Endüstri Mühendisliği alanında lisans eğitimi alırken 2008 yılında Psikoloji bilimine ilgi duymaya başlamış ve 2010 yılında da İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümüne geçiş yapmıştır. Verdiği bu radikal kararı hayatının en doğru kararı ve dönüm noktası olarak nitelendiren Soybay, mesleğindeki en büyük motivasyonunun insanlara yalnızca insan olarak bakabilmek, önyargılarından kurtularak onları anlayacak ve yardım edebilecek güce sahip olmak olduğunu belirtmektedir. Hayatı boyunca ilk danışanını kendisi olarak görmüş ve insanlara yardım edecekse önce kendi sorunları ile yüzleşip kendi ruh dünyasını düzeltmeyi temel prensibi edinmiştir.

Stajlarını özel klinik ve rehabilitasyon merkezlerinde tamamlamasının yanı sıra lisans öğrenimi boyunca psikoloji alanında gerçekleştirilen pek çok seminer ve sempozyuma da katılmıştır, lisans eğitimini ayrıca seminerler, workshoplarla da desteklemiştir. MEB onaylı Aile Danışmanlık Sertifikası ve WISC-R Zeka Ölçeği Testi uygulayıcı sertifikası, MMPI Kişilik Enventari uygulayıcı sertifikaları mevcuttur. Ayrıca alanında Türkiye’nin öncüsü olan uzmanlardan Mehmet Başkak'tan Hipnoterapi, Prof. Dr. Hakan Türkçapar'dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri almıştır. Kendisi, seanları sürecinde tek bir terapi tipini temel almaktansa pek çok terapi yönteminden oluşan "alet çantası" hazırlamayı,yani bir çok alanda donanım sahibi olmayı ve uzmanlığını danışana bu yönde aktararak yardımcı olmayı hedeflemektedir. Soybay’ın öncelikli hedefi ise, mesleğinde sürekli kendisini geliştirmek ve işinin insan psikolojisi olduğu bilincine her zaman sahip olmaktır.

Diploma aldığı kurum
  • İstanbul Arel Üniversitesi
İlgilendiği Hastalıklar
  • Okul Başarısızlığı
  • Obsesif Kompulsif Bozukluk
  • Çocuklarda Gelişme Bozuklukları
  • Somatizasyon Bozukluğu
  • Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Emine Soybay Afyonluoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Emine Soybay Afyonluoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. E Soybay Afyonluoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. E Soybay Afyonluoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu Psikodinamik Gelişim Akademisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Okul Başarısızlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Somatizasyon Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. E Soybay Afyonluoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. E Soybay Afyonluoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.