Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu

Psikoloji - Denizli

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Bireysel Terapi, Depresyon

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu

Psikolog Emine Soybay, 1989 yılında Kilis’te doğmuştur. Endüstri Mühendisliği alanında lisans eğitimi alırken 2008 yılında Psikoloji bilimine ilgi duymaya başlamış ve 2010 yılında da İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümüne geçiş yapmıştır. Verdiği bu radikal kararı hayatının en doğru kararı ve dönüm noktası olarak nitelendiren Soybay, mesleğindeki en büyük motivasyonunun insanlara yalnızca insan olarak bakabilmek, önyargılarından kurtularak onları anlayacak ve yardım edebilecek güce sahip olmak olduğunu belirtmektedir. Hayatı boyunca ilk danışanını kendisi olarak görmüş ve insanlara yardım edecekse önce kendi sorunları ile yüzleşip kendi ruh dünyasını düzeltmeyi temel prensibi edinmiştir.

Stajlarını özel klinik ve rehabilitasyon merkezlerinde tamamlamasının yanı sıra lisans öğrenimi boyunca psikoloji alanında gerçekleştirilen pek çok seminer ve sempozyuma da katılmıştır, lisans eğitimini ayrıca seminerler, workshoplarla da desteklemiştir. MEB onaylı Aile Danışmanlık Sertifikası ve WISC-R Zeka Ölçeği Testi uygulayıcı sertifikası, MMPI Kişilik Enventari uygulayıcı sertifikaları mevcuttur. Ayrıca alanında Türkiye’nin öncüsü olan uzmanlardan Mehmet Başkak'tan Hipnoterapi, Prof. Dr. Hakan Türkçapar'dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri almıştır. Kendisi, seanları sürecinde tek bir terapi tipini temel almaktansa pek çok terapi yönteminden oluşan "alet çantası" hazırlamayı,yani bir çok alanda donanım sahibi olmayı ve uzmanlığını danışana bu yönde aktararak yardımcı olmayı hedeflemektedir. Soybay’ın öncelikli hedefi ise, mesleğinde sürekli kendisini geliştirmek ve işinin insan psikolojisi olduğu bilincine her zaman sahip olmaktır.

Psikodinamik Gelişim Akademisi
Sırakapılar Mahallesi 1521. Sokak No:30 Türkmen İş Merkezi Daire:1 Merkez/Denizli

Hakkında

Psikolog Emine Soybay, 1989 yılında Kilis’te doğmuştur. Endüstri Mühendisliği alanında lisans eğitimi alırken 2008 yılında Psikoloji bilimine ilgi duymaya başlamış ve 2010 yılında da İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümüne geçiş yapmıştır. Verdiği bu radikal kararı hayatının en doğru kararı ve dönüm noktası olarak nitelendiren Soybay, mesleğindeki en büyük motivasyonunun insanlara yalnızca insan olarak bakabilmek, önyargılarından kurtularak onları anlayacak ve yardım edebilecek güce sahip olmak olduğunu belirtmektedir. Hayatı boyunca ilk danışanını kendisi olarak görmüş ve insanlara yardım edecekse önce kendi sorunları ile yüzleşip kendi ruh dünyasını düzeltmeyi temel prensibi edinmiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Arel Üniversitesi

İlgi Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Bireysel Terapi Depresyon EMDR Terapisi MMPI Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu Psikodinamik Gelişim Akademisi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Emine Soybay Afyonluoğlu Psikoloji uzmanıdır. Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Bireysel Terapi, Depresyon alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube