Uzm. Kl. Psk. Emel Efe

Psikoloji - Ankara
5.0

Aile Danışmanlığı, Aile Problemleri, Aile Terapisi

“Farklı yaklaşımı, sıcaklığı, tane tane anlattığı ve tane tane dinlediği için, beni anladığı için, ke...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe

Uzm. Klinik. Psikolog Emel EFE Samsun doğumludur. Lisans eğitimini 2000 yılında Ankara’da tamamlamıştır. Ardından pedogojik formasyon eğitimini de 2001 yılında tamamladıktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. Bu süreçte üniversite hastaneleri ( Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi), tıp merkezleri, aile danışmanlık merkezleri ve  liselerde; insan kaynakları, sağlık psikolojisi öğretmenliği , hasta psikolojik danışmanlığı, rehberlik ve danışmanlık gibi alanlarda hizmet vermiştir. 2007 yılında İtalya/Floransa’da Artemide Quality İn Art merkezinde “Taılored Infertılıty Course For Rehabilitation Counseling” programını tamamladıktan sonra, Tüp Bebek Merkezlerinde aile bütünlüğü ,çift terapisi ve infertilite alanlarında 7 yıl  hizmetler vermiştir.

Lıvcon Akademi Prof Tranıer Diploma programında; coaching, Nlp Master ,Hipnoz practitioner ve Trainners sertifikalarını 2011 yılında tamamladıktan sonra çalışmalarını bu yönlerde de geliştirmiştir.

Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini yüksek başarıyla bitirditen sonra  stajını Madalyon Psikiyatri Merkezinde tamamlamıştır. Halen klinik Psikoloji doktora  eğitimi devam etmektedir.

Psikoloji alanında aldığı eğitimlerden birkaçı,; adli psikoloji (Uzm.Psk.Ayşe Buran), Projektif testler eğitimi(Yrd.Doç.Dr.Hande Çelikay), Nöropsikolojik testler(Yrd.Doç.Dr.Hande Çelikay).Aile danışmanlığı(Yedi Tepe Üniversitesi-E-Devlet onaylı ), Oyun terapisi(Yedi Tepe Üniversitesi-E-Devlet onaylı),BDT ( Doç.Dr.Meryem Karaaziz) , İş psikolojisi eğitimi-Kuşaklar arası çatışmayı anlamak ve önlemek, Johari penceresi ile öz farkındalık egzersizi- Etkili iletişim, Mmpı eğitimi, Emdr eğitimler olmuştur. Eğitimlerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı kongre,sempozyum ve eğitim seminerlerinde gerek katılımcı gerekse moderatör ve sunucu olarak görevler de almıştır.

Uzman Klinik Psikolog Emel EFE çocuk-ergen, yetişkin ve aile danışmanlık alanlarında Ankara’da özel bir merkezde danışanlarını görürken aynı zamanda okul psikoloğu olarak da çalışmalarını sürdürmektedir.

İlkbahar Mah. Güneypark Küme Evleri.38/80 Sinpaş Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Danışmanlığı Aile Terapisi Aile İçi İletişim Sorunları Bilişsel Davranışçı Terapi Depresyon Devamı
Randevu Hattı
Şehit Cengiz Karaca Mah.Sokullu Mehmet Paşa Cad. No:182 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Danışmanlığı Aile Terapisi Aile İçi İletişim Sorunları Bilişsel Davranışçı Terapi Depresyon Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Klinik. Psikolog Emel EFE Samsun doğumludur. Lisans eğitimini 2000 yılında Ankara’da tamamlamıştır. Ardından pedogojik formasyon eğitimini de 2001 yılında tamamladıktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. Bu süreçte üniversite hastaneleri ( Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi), tıp merkezleri, aile danışmanlık merkezleri ve  liselerde; insan kaynakları, sağlık psikolojisi öğretmenliği , hasta psikolojik danışmanlığı, rehberlik ve danışmanlık gibi alanlarda hizmet vermiştir. 2007 yılında İtalya/Floransa’da Artemide Quality İn Art merkezinde “Taılored Infertılıty Course For Rehabilitation Counseling” programını tamamladıktan sonra, Tüp Bebek Merkezlerinde aile bütünlüğü ,çift terapisi ve infertilite alanlarında 7 yıl  hizmetler vermiştir. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2000
Deneyim: 23 Yıl

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Aile Problemleri Aile Terapisi Anksiyete Bozuklukları Bilişsel Davranışçı Terapi Devamı

Deneyimler

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe (2000 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 96 47

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AA
ASL*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Uzm. Kl. Psk. Emel Efe

Farklı yaklaşımı, sıcaklığı, tane tane anlattığı ve tane tane dinlediği için, beni anladığı için, kendimi anlatmama yardımcı olduğum için, iş hayatımı kolaylaştırdığı için çok teşekkürler ediyorum. Ayrıca beni huzur denizinde gezdirdiği için herkese tavsiye ediyorum. İhtiyaçlarınızı görüp, değerlendirip bambaşka bir yerden bakmama yardımcı olduğun için çok teşekkürler ediyorum hocam..

DO
Der*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
22 gün önce
Uzm. Kl. Psk. Emel Efe

Çok değerli bilgiler edindim,yardımınız için teşekkürler 🙏🏻🤗

BT
Büş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
29 gün önce
Depresyon
Uzm. Klinik. Psikolog Emel Efe

İlgisizden çok memnun kaldım çok teşekkürlerimi iletiyorum

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504749647

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe Uzm. Kl. Psk. Emel Efe bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Emel Efe Psikoloji uzmanıdır. Aile Danışmanlığı, Aile Problemleri, Aile Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile Danışmanlığı, Aile Terapisi, Aile İçi İletişim SorunlarıAile Danışmanlığı, Aile Terapisi, Aile İçi İletişim Sorunları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube