Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı

Psikoloji - Konya
5.0

Aile İçi İletişim Sorunları, Doğum Sonrası Depresyon, Postpartum Depresyon

“.” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı

2009 yılında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olarak hemen akabinde Selçuk Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Bölümünde yüksek lisans yaparak, ‘Boşanma Olgusunun Çocuk Üzerinde Etkileri’ konusundaki tezimle  uzmanlığımı, devam eden süreçte Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans yaparak ‘Vajinismus Etyolojisindeki Psikopatolojiler ve Vajinismusun Anksiyete Bozukluğundaki Etkileri’ başlıklı tezimle Klinik Psikoloji uzmanlığımı tamamladım. Tüm psikolojik danışmanlık hizmetlerine ek olarak Konya’da, Türkiye’de ve yurtdışında bulunan farklı üniversitelerde psikoloji ve diğer meslek elemanlarına yönelik eğitmenlik ve süpervizörlük yapmaktayım. Özellikle aile terapisi, çocuk terapisi ve yetişkin terapisi alanlarında master eğitimleri aldım. Sizlere daha iyi hizmet sunmak adına Konya’nın en büyük psikoloji kliniğini açarak tüm psikolojik problemlerin tedavisi için alanında deneyimli ve uzman psikologları bünyemizde toplayarak tüm psikolojik problemlere çözüm sunmayı amaçladım. Hizmet verdiğim konularla ilgili olarak;

-Cinsel Terapi Danışmanlığı,

-Stres ve Stresle Başa Çıkma Yolları,

-Evlilik ve Çift Terapisi,

-Sorun Çözme Becerileri,

-Travma ve İlişkili Ruhsal Bozukluklarda EMDR Uygulamaları,

-Depresyon ile Başa Çıkma,

-DEHB (Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu) ,

-Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısıyla Başetme Yolları,

-Dikkat ve Algı Testi Uygulayıcı,

-Oyun Terapisi Uygulayıcı,

-Çocuk Resimlerini Yorumlama,

-Aktif Öğrenme Yöntemleri,

-Wisc-r Zeka Testi Uygulayıcı

-MMPİ Kişilik Değerlendirme Envanteri Uygulayıcı

-Rorschach Testi Uygulayıcılığı

-Terapotik Kartlar Uygulayıcı

eğitimlerini tamamlayıp bu konularda aktif çalışmalar yürütmeye devam etmekteyim.

İhsaniye Mahallesi Sultan Cem Caddesi A Plaza B Blok No: 33/403 Selçuklu/Konya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Şema Terapi Devamı
Randevu Hattı
Uzman Aile ve Cinsel Psikolog Vajinusmus Terapi Merkezi
İhsaniye Mahallesi Sultan Cem Caddesi A Plaza B Blok No: 33/306, İhsaniye, 42060 Selçuklu/Konya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Şema Terapi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

2009 yılında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olarak hemen akabinde Selçuk Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Bölümünde yüksek lisans yaparak, ‘Boşanma Olgusunun Çocuk Üzerinde Etkileri’ konusundaki tezimle  uzmanlığımı, devam eden süreçte Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans yaparak ‘Vajinismus Etyolojisindeki Psikopatolojiler ve Vajinismusun Anksiyete Bozukluğundaki Etkileri’ başlıklı tezimle Klinik Psikoloji uzmanlığımı tamamladım. Tüm psikolojik danışmanlık hizmetlerine ek olarak Konya’da, Türkiye’de ve yurtdışında bulunan farklı üniversitelerde psikoloji ve diğer meslek elemanlarına yönelik eğitmenlik ve süpervizörlük yapmaktayım. Özellikle aile terapisi, çocuk terapisi ve yetişkin terapisi alanlarında master eğitimleri aldım. Sizlere daha iyi hizmet sunmak adına Konya’nın en büyük psikoloji kliniğini açarak tüm psikolojik problemlerin tedavisi için alanında deneyimli ve uzman psikologları bünyemizde toplayarak tüm psikolojik problemlere çözüm sunmayı amaçladım. Hizmet verdiğim konularla ilgili olarak; Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Mersin Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2022
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

Türkçe, İngilizce

Ödüller

ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ 'SINAV KAYGISI VE BAŞETME YOLLARI' SEMİNERLERİ ÖDÜLÜ -2017

İlgi Alanları

Aile İçi İletişim Sorunları Doğum Sonrası Depresyon Postpartum Depresyon Unipolar Depresyon Alkol Bağımlılığı Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 26 13

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZT
Z T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

.

Öb
Öme*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kaliteli Bir Ekip Muazzam İlgi Alaka Hijyenik ortam alanında çok bilgili çözüm odaklı bir klinik psikolog tavsiye ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
sk
Sen*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Hed*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ve mutlu son .. Ben Deniz hanıma vajinusmus problemi için gittim.2 aylık evliydim gittiğimde.Vajinusmus ile balayında karşılaştım.Ilk önceleri anlam veremedim.Sonra bir sorun olduğunu anlamıştım.Arastirmalara başladım ve vajinusmus olduğunu öğrendik.Evde kendim yenebilecegimi zannettim,zamanla geçeceğini zannettim tabiki olmadı bi profosyenel destek almadan asla geçemeyeceğini anladım.Ve doktor arayışına girdik çok şükür ki Deniz hanım gibi mükemmel işini samimiyetle yapan bi doktora rast geldik. 2 aydan daha bir zamanda 5 seans süren bir tedaviyle hallettik çok şükür eşimin ve deniz hanımın desteği ile oldu. Bu süreç sabır gerektiren bi süreç en önemli unsurlar güvenmek teslim olmak evde kendi başınıza zamanla çözülecek bir şey değil siz yeterki deniz hanima güvenin ve teslim olun gerisi zaten hallolur:)

cc
Cer*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Deniz Hocama aile terapi için başvurmuştuk. Kendisi ilgi ve alakası son derece yüksek çok sıcak birisi. İnsana çok büyük bir güven veriyor, işinin ehli. Kocamla yaşadığımız sıkıntılarımızı Deniz hocamın sayesinde yendik. Şimdi mutlu ve huzurlu bir hayatımız var, eşimle birbirimizi anlamayı dinlemeyi ve sevgimizin kıymetini bilmeyi yenibaştan öğrendik. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

RG
Ram*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Deniz hanımdan kesinlikle çok fayda gördük, hiç farkedemediğimiz güzelliklerimizi ayrıcalıklarımızı ve birbirimize olduğu kadar kendimize değer verip sevgimizi nasıl besleyeceğimizi öğrendik. sizi seviyoruz Deniz Hanım. Hayatımızın incisi oldunuz. Teşekkür ederiz.

OE
Osm*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Deniz Hanım'a bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik. Eşimle aramızda evliliğimizin 20. yılından sonra yaşadığımız kötü olaylar sonunda gelişen ve hayatımızı çekilmez yapan bir durumda neredeyse boşanma kararı almışken Deniz hanıma başvurduk. 2 çocuğumuz var ve biri Üniversite sınavına girecek diğeri ise 13 yaşında. Onlar da bizim bu durumumuzdan çok etkileniyorlardı. Tadımız tuzumuz kaçmış birbirimize düşman olmuştuk neredeyse. Deniz Hanıma minnettarız, bizi kendimize getirdi. Hayatımda ilk defa böyle birisi için internette yazıyorum. Yazıyorum çünkü gerçekten son noktada olsanız bile size çözümü gösterip elinizden tutacak birisi var ve asla böyle bir yolu denemeden boşanmayın. Deniz Hanım çok teşekkürler, iyiki varsınız ve çok şükür Allah karşımıza sizi çıkardı. Yolunuz hep açık olsun ve hep güleryüzünüz ile hatırlanacaksınız. Herkese tavsiye ederim.

tg
Tub*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Madde bağımlısı bir evladın annesi olmak ne demek bilir misiniz bilmiyorum. Ama bunu yaşayanlar iyi bilir. Oğlum daha 17 yaşında ve maalesef içinden kurtaramadığımız bir arkadaş ortamından dolayı çeşitli maddeler almaya başladı. Tabi biz fark ettiğimizde durum kontrolden çoktan çıkmıştı. Ne gece uykularımız kaldı ne gözyaşlarımız durdu. Ablası kardeşi babası ve beni normalde çok seven bizlere kıyamayan aslan parçam, maddeyi aldığında hepimizi kırıp geçiriyor 10-12 saat boyunca başka birine dönüşüyordu. Gece eve gelmiyor hepimiz koca şehirde peşine düşüyorduk. Derslerle hiçbir ilgisi kalmamıştı. Tamamen asi bir çocuk halini alıyordu. Başka hatalar yapmasından da çok korkuyorduk. Deniz Hanım’ı internetten bulduk. Şimdi bakıyorum da o gün hayatımın en şanlı günüymüş meğer. Allah ondan razı olsun. Biraz uzun ve zahmetli bir süreç aldı tabi tedavisi. İlk başta asla gitmek istemedi oğlum psikoloğa. Hatta zorla zor getirdik desem yeridir. İlk seansta tekrar gelme sözü aldı oğlumdan. Birkaç seanstan sonra kendisi gitmek istedi. Çok şükür ailemizdeki o kara günler bitti. Önce Allah’ın sonra da Deniz Hanım’ın sayesinde. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Bizim yıldığımız ve ümitsizliğe kapıldığımız zamanlarda bile asla ümidini kaybetmedi ve çok kararlıydı. Biraz zaman alıcak sabırlı olun diyordu. Biz onun dediklerine uyduk ve çok şükür oğlum şimdi tertemiz. Ailemize gelen kara bulutların hepsi dağıldı gitti. Tüm ailecek içine düştüğümüz böyle bir çaresizlikte Allah karşımıza sizi çıkardı. Hızır gibi yetiştiniz derler ya tam da öyle oldu. Tüm bu süreçte bize olan sabrınız ve oğluma olan güveniniz için minnettarız. Herkese tavsiye ediyorum Deniz Hanım’ı. Zaten bir görseniz, konuşsanız, sıcaklığı içtenliği kararlılığıyla gönlünüzü fetheder. Kliniğinde hocamız gibi başka çok değerli insanlarda var.Uzun bir süre bizi misafir ettiler sağolsunlar, bitmek tükenmek bilmeyen sorularımıza hiç bıkmadan cevap verdiler.Geldiğimiz duruma binlerce şükür ediyorum. Deniz Hanım’ı ve Psikonterapi’yi gönülden benzer sorunları yaşayan ailelere tavsiye ediyorum. Selamlar ve her şey için tekrardan çok teşekkürler.

MT
Mu. T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben öfkesini kontrol edemeyen bir insandım. Sinirlenince birden parlayıp etrafımdaki herkese korku saçıyordum. Çocuklarımın ve eşimin gözlerindeki bakışı görünce kendime kızıp bir çare aramaya başladım. Çok çabuk atlatmadım ama artık neler yapmamam gerektiğini biliyorum. Daha ılımlı bir adam oldum. Teşekkür ederim.

KM
K. M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hayatımda sürekli bana mutsuzluk, huzursuzluk veren birisi vardı. Tabi ben onunla birlikteyken bunun farkında değildim. Her zaman belki düzelir belki daha iyi oluruz umuduyla sürekli hayatımda tutmaya çalışıyordum onu. Ona bağımlı hale geldiğimi Deniz hanımla konuştukça anladım. Deniz hanım sürekli olarak gerçekleri görebilmemi sağladı. Önceleri kabullenemiyordum hatta Deniz hanıma kızıp terapileri bırakmayı düşünmüştüm ama Deniz hanım beni bırakmadı. Geçmişte yaptığım hatalarımın farkına vardım. Bir zamanlar kızıp gitmeyi istemediğim Deniz hanımı çok seviyor ve sürekli konuşmak istiyorum 

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742613

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı Psikon Sağlık Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Deniz Akıncı Psikoloji uzmanıdır. Aile İçi İletişim Sorunları, Doğum Sonrası Depresyon, Postpartum Depresyon alanlarında hizmet veriyor ve Şema Terapi, Şema Terapi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube