Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk

Psikoloji - Bursa

Ruhsal Bunalım, Cinsel İşlev Bozuklukları, Alkol Bağımlılığı

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk

İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık eğitimini dört yılda başarı ile tamamladıktan sonra; İsviçre Zürih’de Almanya Frankfurt’da ve İspanya Madrid’de akademik alanda birçok çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda Academy of Cognitive Therapy (ACT)- tarafından Bilişsel Davranışçı Psikoterapisti ve Danışmanı olan Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar’dan aldığı eğitimle Uzman Bilişsel Davranışçı Psikoterapisti olan Büşra Arıtürk, birçok bilişsel ve gelişimsel testlerin uygulayıcı testörlüğünü yapmaktadır.Uluslarası Şema Terapi Derneği Başkanı olan Dr. Alp Karaosmanoğlu koordinatörlüğünde Şema Psikoterapi Eğitimini tamamlamıştır ve Şema Terapisti ünvanına sahip olmuştur.Amerikan Psikiyatri Derneği üyesi Dr. Cem Keçe’den aldığı Cinsel Terapi eğitimi ile Cinsel Terapist ünvanına sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri Uluslararası EMDR Birliği temel/ileri düzey ve İngiltere Ulusal Terapistler Birliği EMDR terapisti olan Onur Okan Demirci’nin koordinatörlüğünde eğitimini başarı ile tamamlayarak EMDR terapisti  olmaya hak kazanmıştır. Bütüncül psikoterapi yaklaşımı ile hastalarına/danışanlarına en iyi düzeyde hizmet verme politikası gütmektedir. Profesyonel yaşamı boyunca birçok ülkeye seyahat etmiş ve bu ülkelerde akademik çalışmalar yürütmüştür. Aynı zamanda Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Şuanda kendi özel hasta ve danışanlarına hizmet vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk
Esentepe Mh. Yeşil Sok. No:15 Diamond Sitesi A Blok Kat:7 Daire:19 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık eğitimini dört yılda başarı ile tamamladıktan sonra; İsviçre Zürih’de Almanya Frankfurt’da ve İspanya Madrid’de akademik alanda birçok çalışmalar yapmıştır. Aynı zamanda Academy of Cognitive Therapy (ACT)- tarafından Bilişsel Davranışçı Psikoterapisti ve Danışmanı olan Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar’dan aldığı eğitimle Uzman Bilişsel Davranışçı Psikoterapisti olan Büşra Arıtürk, birçok bilişsel ve gelişimsel testlerin uygulayıcı testörlüğünü yapmaktadır.Uluslarası Şema Terapi Derneği Başkanı olan Dr. Alp Karaosmanoğlu koordinatörlüğünde Şema Psikoterapi Eğitimini tamamlamıştır ve Şema Terapisti ünvanına sahip olmuştur.Amerikan Psikiyatri Derneği üyesi Dr. Cem Keçe’den aldığı Cinsel Terapi eğitimi ile Cinsel Terapist ünvanına sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri Uluslararası EMDR Birliği temel/ileri düzey ve İngiltere Ulusal Terapistler Birliği EMDR terapisti olan Onur Okan Demirci’nin koordinatörlüğünde eğitimini başarı ile tamamlayarak EMDR terapisti  olmaya hak kazanmıştır. Bütüncül psikoterapi yaklaşımı ile hastalarına/danışanlarına en iyi düzeyde hizmet verme politikası gütmektedir. Profesyonel yaşamı boyunca birçok ülkeye seyahat etmiş ve bu ülkelerde akademik çalışmalar yürütmüştür. Aynı zamanda Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Şuanda kendi özel hasta ve danışanlarına hizmet vermektedir. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2019
Deneyim: 4 Yıl

İlgi Alanları

Ruhsal Bunalım Cinsel İşlev Bozuklukları Alkol Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Sınav Kaygısı Devamı

Deneyimler

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk (2019 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 78 18

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747818

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Büşra Arıtürk Psikoloji uzmanıdır. Ruhsal Bunalım, Cinsel İşlev Bozuklukları, Alkol Bağımlılığı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube