Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz

Psikoloji - İstanbul
5.0

Online terapi, Kardeş kıskançlığı, Evlilik (Çift) Danışmanlığı

5.0

“Oğlumu götürdüm,biz çok memnun kaldık. Çok ilgilendiler,güven veren sıcak ve güler yüzlü bir ekip 🙏...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz

İstanbul Haliç Üniversitesinden Mezun olmasıyla birlikte Lisans eğitimi boyunca da bir çok alanda staj yapmış, bir çok projede yer almıştır. Eğitim sürecinden bu yana  radyo kanalları ve Tv programlarında  psikoloji üzerine sohbetler yapmaktadır. Eğitim hayatı esnasında İstanbul'un köklü kurumlarından, Balıklı Rum Ruh ve Sinir Hastanesinde psikoz servisinde bipolar, mani, şizofren  ve madde bağımlı hastalarının vaka görüşmelerine gözlemci olarak katılmış olup, stajyer psikolog olarak hastanede görev almıştır. Lisans eğitiminin sonunda klinik alanda eğitimlerine devam etmiş ve uzmanlığını Esenyurt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji üzerine başlatmıştır.

“Şimdi”nin gücüne inanan Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz, kurucusu olduğu, Bakırköy’de bulunan İstanbul Psikoloji Atölyesinde; bireysel terapi, evlilik terapisi, alanlarında psikolog olarak çalışmalarına devam etmektedir. Psikoloji ona göre; daima insanları anlamaya ve onların hayatlarına dokunmaya çalışmak olduğunu inanmıştır. Eğitimin ömür boyu devam eden bir süreç olmasıyla birlikte psikoloji seminer ve konferanslarına devam etmektedir. Kullandığı metod ve yöntemler günümüzün en modern ve mutlak çözüm odaklı olması terapilerinde ki önemli husustur.Alanında ün yapmış isimlerden aldığı eğitimleri çift terapisi uygulamalarında bütünleştiren Yılmaz, çiftlerle çalışırken ağırlıklı olarak bilimsel araştırma sonuçlarına dayanarak oluşturulan Gottman metodunu kullanmaktadır. Psikoloji alanına katkı sağlamak için yazdığı bir çok konuda makale ve denemeyle Psikoloji bilim dalına katkı sağlamıştır. Aynı zamanda ileri derecede İngilizce ve orta derecede Portekizce ve İspanyolca dillerine hakimdir.

İstanbul Psikoloji Atölyesi
Zuhuratbaba Mah.Doktor Tevfik Sağlam Cad.Didehan Apt No:3 D:6 K/2 İncirli , Bakırköy/İstanbul

İlgi Alanları

Online terapi Kardeş kıskançlığı Evlilik (Çift) Danışmanlığı Bilişsel Davranışçı Terapi Ergenlik Sorunları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mer*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Oğlumu götürdüm,biz çok memnun kaldık. Çok ilgilendiler,güven veren sıcak ve güler yüzlü bir ekip 🙏 çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
Ahm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Web sitesi çok hareketli. Konsept dışı bir tasarım olmuş. Buradan Ajans4'e sesleniyorum. Şekil olsun diye javascript basmışsınız. Başarılarınızın devamımı ....... :)

FY
Fun*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlk seansımı aldım. Gayet güler yüzlü ve samimiydi 🙏🏻

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ed
Emr D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İyi bir psikolog.Herkese tavsiye ederim.Güler yüzlü,karşılaması hoş,konulara vakıf,bilgili,konuları çözebiliyor.Asabiyim ve çok çabuk sinirlenmiyorum.Bununla ilgili beni yönlendirdi,tavsiyelerde bulundu.Görüşme sonucunda beni rahatlattı.Seanslardan memnun kaldım.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
sy
S Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben geldim gördüm,çok beğendim.Beğenince de bazı konularda geç kaldığımı anladım.Kendisiyle çok randıman aldım.Kızımın hal ve hareketlerini beğenmedim,görüşlerimde kararsızdım, ta ki Barış Bey'le görüşünce fikirlerim değişti.Kızımı getirmeye karar verdim.Kızım kesinlikle psikoloğu kabul etmeyen biriydi, kabul ettirdim ve bu da bana demek oldu ki başlamak bitirmenin yarısı.Kızım Barış Bey'e daha umutluyum ve daha kararlıyım dedi,her hafta kendisine gideceğini söyledi.Tedaviyi kızıma kabul ettirdiğimiz için çok huzurlu ve mutlu oldum.Barış Bey'i tanıdığımıza çok memnun olduk.Güleryüzlü,yumuşak,anlayışlı,aynı zamanda iyi bir dinleyici, her konuda yol gösterici, fikirlerimize çok yardımcı oldu.Onunla devam etmek,tedavimizi kendisiyle sonlandırmak istiyoruz.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
em
Em M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gerçekten çok iyi bir psikolog,kendisi ile görüşmeden önce psikologlara karşı önyargılarım vardı, Benim tüm sorunlarımı ve sıkıntılarımı aşmamı sağlayan yeni bir ufuk açan Ve asla düzelmez dediğim problemleri aşmam için bana yeni yollar gösteren inanılmaz biri, Kendisinin hakkını nasıl öderim bilemiyorum Normalde internet üzerinden yorum yapmaya üşenen bir insan olmama rağmen kendisine birde buradan teşekkür etmek istedim Herşey için teşekkür ederim Barış Bey.. Bana sorarsanız İstanbul’un en iyi psikologlarından biri,yorumumu okuma fırsatı olan tüm herkese tek tavsiye ederim.. Bakırköy’de bir kliniği var,çeşitli sorunlar için ayrı ayrı psikologların bulunduğu bir klinik ben Barış Bey ile görüştüm,randevu için muhakak Barış Bey ile görüşemeye çalışın Psk. Barış Yılmaz Sizi tanımaktan çok mutlu oldum ..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
st
Sa T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Daha önceden kafamda biriktirdiğimiz incir çekirdeğini bile doldurmayan sorunlarım ,problemlerim vardı . Daha sonra Psikolog Barış Yılmaz ile tanıştıktan sonra hayatımda ki değişimleri yavaş yavaş görmeye başladım. Aynı zamanda kliniğin de benim çok ilgilendiler çayıyla kahveleriyle de çok misafirperver bir tutum sergilediler .Barış beyle seanslarımız devam ediyor çok memnunum herkese de tavsiye ediyorum . En çok da seanslar da dikkatimi çeken bana YENİ BİR BAKIŞ AÇISI kazandırması oldu çok teşekkür ediyorum...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
sk
Sel K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Psikolog araştırması yaparken ulaştım Barış Bey'e. Oldukça başarılı bir psikolog olduğunu söyleyebilirim. Destekleri bana çok iyi geldi. 1 seans kadar görüştüm ve devam etmeyi de düşünüyorum bu sürece. Sayesinde hayatıma daha rahat ve huzurlu bakabiliyorum artık. Kendisi bu anlamda oldukça profesyonel bir psikolog diyebilirim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ba
B A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gayet güzel bir terapi süreci geçirdim. Yaklaşık 7 seans aldım. Gerçekten hayatımla olumlu değişimler oldu, psikolojik olarak da çok güçlendim, sorunlarımın üstesinden gelmeyi öğrendim. Zaten tüm problemim buydu. Yoğun anksiyete sebebiyle başvurdum. Anksiyetemle ve sorunlarımla baş etmeyi öğrendim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
fa
F A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İyi bir psikolog. Herkese tavsiye ederim. Güler yüzlü,karşılaması hoş,konulara vakıf,bilgili,konuları çözebiliyor. Asabiyim ve çok çabuk sinirlenmiyorum. Bununla ilgili beni yönlendirdi,tavsiyelerde bulundu.Görüşme sonucunda beni rahatlattı.Seanslardan memnun kaldım. Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz İstanbul Psikoloji Atölyesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Barış Yılmaz Psikoloji uzmanıdır. Online terapi, Kardeş kıskançlığı, Evlilik (Çift) Danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube