Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak

Psikoloji - İstanbul

Bireysel Terapi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Yeme Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Pashacity Evleri Merkez Mah.Kültür Cad.No.4.D.36  Gaziosmanpaşa, İstanbul
Uzm.Kl.Psk.Ahmet Fahri Karabudak Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit

Ahmet Fahri Karabudak Hakkında

Ahmet Fahri Karabudak Kimdir?

Uzm.KI.Psk.Ahmet Fahri Karabudak,İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamlayarak 2013 yılında ‘Psikolog’ ünvanı almıştır. Yüksek lisansını ise, Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji  bölümünde 2015 yılında tamamlamıştır.

2013-2015 yılları arasında Ortam Ruh Sağlığı Merkezi'nde,2013-2015 yılları arasında Persona Eğitim Hizmetleri ve Psikolojik Danışmanlık'ta,2016-2017 yılları arasında Oyun Temelli Dil Beceri Projesi - Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) 2017-2018 yılları arasında Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Topçu Alayı Rehberlik ve Danışma Merkezi'nde,2018-2019 yılları arasında Bayrampaşa Kaymakamlığı Bağımlılıkla Mücadele Bürosu'nda görev yapmış olup 2019 yılından itibaren Afk Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık merkezi'nde devam etmektedir.

 

Psikolog Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�heda ..livan

Ahmet beyi herkese tavsiye ederim, çok memnun kaldım. Yeri, konumu, ilgisi, bilgisi açısından memnundum 13-02-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ve..oğan

Oğlumun internet ve bilgisayar bağımlılığında bize çok ama çok yardımı dokundu, ofis ortamı çok güzel, bazen terasın keyfini çıkarmak İçin randevu saatinden erken gittiğim oluyor. Tavsiye ederim 08-10-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
Anıl..asoğlu

İlgi, alakası ve iletişimi muhteşemdi. Yönlendirmesi, fikirleri ve anemnezi kuvvetli. Ofis ortamı ferah, ulaşılması kolay bir yerde. 02-10-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
dan..ak

Çok ilgili ve dikkatli çocuklarimizi emanet etmekten mutluyuz cok basarili her zaman devam etmeyi düşünüyoruz 27-09-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. A Karabudak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. A Karabudak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak Uzm.Kl.Psk.Ahmet Fahri Karabudak Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak Psikoloji, uzmanıdır. Metropolitan okul olgunluğu testi, Emdr terapi, Ergen terapisi, Evlilik terapisi, Hafıza Tekniği, Hipnoterapi, İlişki terapisi, Kariyer koçluğu, Kaygı bozuklukları, Kişisel gelişim alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. A Karabudak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Ahmet Fahri Karabudak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. A Karabudak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.