Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak

Diyetisyen - İstanbul

Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi, Obezite

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Arman Palas No:7 **** **** Nişantaşı / İstanbul  Şişli, İstanbul
Müge Özyurt Şafak Beslenme ve Diyet Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Müge Özyurt Şafak Hakkında

Müge Özyurt Şafak Kimdir?

Uzm. Dyt. Müge ÖZYURT ŞAFAK, 1984 tarihinde Samsun'da doğmuştur. Lisans eğimitimini Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2007 yılında başarı ile mezun olarak tamamlamış ve 'Diyetisyen' unvanı almıştır. 2011 yılında ise Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nden Beslenme ve Diyetetik Bilim Uzmanlığı derecesini almıştır. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2008 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’nda 2014 yılı Kasım ayı itibariyle Sporcu Beslenmesi'ne olan ilgi ve birikimi nedeniyle FIFA tarafıdan 'Mükemmeliyet Merkezi' olarak ilan edilen, Türkiye'nin ilk ve tek, dünyanın ise sayılı merkezlerinden biri olan Fulya Acıbadem Sports Sporcu Sağlığı Merkezi'nde Spor Diyetisyeni olarak görev yapmaya başlamıştır. Sporcu Diyetisyenliği deneyimi profesyonel olarak 2009 yılında Samsun Engelligücü Spor Kulübü ile başlamış, Türkiye Amerikan Futbol Federasyonu sporcu beslenmesi danışmanlığı ile devam etmiştir. 2013 – 2014 sezonunda Eczacıbaşı Vitra Kadın Voleybol A Takım diyetisyenliği yapmış olan Müge Özyurt Şafak, 2014 – 2016 yılları arasında 2 sezon boyunca İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü takım diyetisyenliği görevini yürütmüştür. Mesleki çalışmalarına Kasım 2016 yılında beri Nişantaşı’nda kendi kurmuş olduğu beslenme danışmanlık merkezi'nde devam etmektedir.

Sporcu beslenmesinin yanında hastalıklarda beslenme, kilo yönetimi, obezite ve çocuk beslenmesi danışmanlığı da yapmaktadır. "Bir Diyetisyenin Hamilelik Günlüğü" adında bir kitabı da bulunan Uzm. Dyt. Müge ÖZYURT ŞAFAK, Türkiye Diyetisyenler Derneği üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Zayıflama (Kilo verme) tedavisi
 • Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi
 • Obezite
 • Diyet Ve Doğru Beslenme
 • Kilo Kontrolü
Tedaviler
 • Çocuk beslenmesi
 • Gelişme geriliği
 • Metabolik hastalıklarda beslenme
 • Gebelik ve beslenme
 • Kilo verme diyetleri
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Mapfre - Genel Sigorta

Müge Özyurt Şafak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Müge Özyurt Şafak Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Maden suyu

  Hocam doğal mineralli sudan kastınız maden suyu mu anlayamadım. cevabınız için teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Maden suyu

  Iyi günler hocam gastrit hastası maden suyu içebilir mi diye soracaktım mideye bir zarar verir mi şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dyt. M Özyurt Şafak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dyt. M Özyurt Şafak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Müge Özyurt Şafak ile anlaşmalı?
Müge Özyurt Şafak ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası , Akbank )

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak Müge Özyurt Şafak Beslenme ve Diyet Danışmanlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Gelişme geriliği, Metabolik hastalıklarda beslenme, Gebelik ve beslenme, Kilo verme diyetleri, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Zayıflama diyetleri, Yeni doğan metabolik hastalık, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları, Reaktif hipoglisemi ve beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi, Obezite, Diyet Ve Doğru Beslenme, Kilo Kontrolü hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dyt. M Özyurt Şafak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dyt. Müge Özyurt Şafak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dyt. M Özyurt Şafak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.