Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu, Ankara, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Mezoterapi, Kupa Terapi, Cilt Bakımı Uygulamaları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Osman Ağa Konakları, Ümit Mahallesi, 2494/1. Sk. no:6, 06810  Çankaya, Ankara
Dr Hakan Erbil Klinikleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Zuhal Gündoğdu Hakkında

Zuhal Gündoğdu Kimdir?

Uzm. Dr. Zühal Eren Gündoğdu, 1966 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almış, 1990 - 2016 yılları arasında bir çok devlet hastanesinde görev almıştır.

2009 - 2013 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Sağlık İşletmeciliği bölümünü bitirmiş, 2013 - 2015 yılları arasında çalıştığı kurumda Başhekim Yardımcısı olarak görevini yerine getirmiş olan Uzm. Dr. Zühal Eren Gündoğdu, 2013 - 2015 yılları arasında görev aldığı kurumda Başhekim yardımcısı olarak görev almıştır.

Ozon Terapi, Mezoterapi, Estetik Mezoterapi, Temel Botox, Kupa, Prp_Cgf_Co, Kemik İliği Stemcell, Akupunktur, Bilinçaltı eğitimlerini tamamlamış olan Uzm. Dr. Zühal Eren Gündoğdu, mesleki çalışmalarına şu an Ankara Dr Hakan Erbil Klinikleri'nde devam etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..ruk

Bu kadar güler yüzlü ve hiç usanmadan cevaplar veren doktor görmemiştim. İlginize ve alakanıza çok teşekkür ederim. 22-05-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
a..ken

Dr. Zühal Hanımın sıcak ilgisi ve uyguladığı tedavi sürecinden son derece memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim. 05-04-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
im..yemez

Ilk tanıştığımız andan itibaren bütün sorularima cvp vermesi ve alakalı olması temiz ve işini gayet iyi yapmasi nedeniyle tavsiye ediyorum 27-03-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Gündoğdu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Gündoğdu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu Dr Hakan Erbil Klinikleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Ozon Tedavisi, Medikal Estetik ve Cilt Bakımı, Mezoterapi, Prp tedavisi, Prp-Cgf, Migren Tedavisi, Kupa ve sülük uygulaması, Fibromiyalji, Medikal Estetik ve Cilt Bakımı alanlarında hizmet veriyor ve Mezoterapi, Kupa Terapi, Cilt Bakımı Uygulamaları, Botox, Dolgu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Gündoğdu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zuhal Gündoğdu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Gündoğdu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.