Uzm. Dr. Yücel Onur, Bursa, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Yücel Onur

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Bursa

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ankara yolu cad. No:44  Osmangazi, Bursa
Özel Hayat Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..a

Yücel bey'e baş ağrısı, stres ve genel vücut ağrıları için gittim. Kendisine hastaya olan ilgisi, rahatlatıcı konuşması ve bilgilendirici konuşmaları için teşekkür ederim. 8 seans Nöralterapi aldım ve almaya devam ediyorum. Bu seansların başında migren, gece uyuyamama yada sık uyanma, uyanınca çarpıntı, genel olarak stresli bir yaşam mevcuttu. Sinirlerim hissizleşmişti. Özellikle ilk 2 seansta iğneleri hissetmedim bile. Ama yavaş yavaş hisler arttı. Ağrılarım azaldı. Migren atağı 1-2 gün sürüyordu şimdi kendini kontrol ve nefes egzersizleri ile çok kısa bir zamanda geçiyor ve ataklar arası farkedilemeyecek kadar uzadı. Vücuttaki gerginlikler azaldı ileride dahada azalacak gibi duruyor. Geceleri uyanma ve çarpıntı neredeyse kayboldu. Panik ataklar neredeyse sıfıra düştü. Nöralterapiyi herkese tavsiye ederim. Başdan bele kadar uygulandı. Bel aşağısı bacaklara da uygulanmasını talep edeceğim. Sanki orda da bir ihtiyaç söz konusu. Yücel beye teşşekkür ederim. 08-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yücel Onur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yücel Onur kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Onur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yücel Onur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yücel Onur Özel Hayat Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yücel Onur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yücel Onur Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Uzm. Dr. Yücel Onur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yücel Onur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yücel Onur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Onur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yücel Onur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Onur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.