Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mh., Belediye Evleri, Turgut ÖZAL Bulvarı, No: 230, 01360 Çukurova/Adana  Adana
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yıldırım Şimşek Hakkında

Yıldırım Şimşek Kimdir?

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Yıldırım Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Şimşek Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dan..gec

Yildirim hocami tarsus devlet hastanesinde tanıdım ve çok memnundum bu aralar onu tekrar bulmak için uğraşıyorum isalah benim tanıdığı doktoru dur ondan daha iyisini tanımadım 20-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Şimşek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yıldırım Şimşek ile anlaşmalı?
Yıldırım Şimşek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Şimşek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yıldırım Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.