Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından

Aile Hekimliği - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yasemin Sabancıoğullarından Hakkında

Yasemin Sabancıoğullarından Kimdir?

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Yasemin Sabancıoğullarından, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 31.12.2010)

Yasemin Sabancıoğullarından Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Sabancıoğullarından ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Sabancıoğullarından şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yasemin Sabancıoğullarından ile anlaşmalı?
Yasemin Sabancıoğullarından kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Sabancıoğullarından ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yasemin Sabancıoğullarından hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Sabancıoğullarından hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.