Uzm. Dr. Yasemin Çolak

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara
5.0

Ağrı, Ağrı Tedavisi, Ağrılı Kas Sendromları

“Yasemin hocama ilgi ve alakası için çok teşekkürederim.” Devamı

Uzm. Dr. Yasemin Çolak

Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK, 1 Nisan 1971 yılında Adana'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini Malatya Yeşilyurt Merkez Sağlık Ocağı'nda, Adana 112 Acil Yardım Servisi'nde tamamlamıştir. 1999 yılında Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başladığı ihtisasını 2003 yılında tamamlayarak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Akupunktur eğitimi almış olup, 2004 yılında kurucusu olduğu Özel Yaşam FTR kliniği'nde, hastalarına hem Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon yöntemleri hem de Akupunktur uygulamalarıyla çalışmalarını sürdürmüştür. 2014 Yılında Ankara İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimliği görevini idareci ve hekim olarak 2017 yılına kadar sürdürmüştür. 

Mezoterapi, Fitoterapi, Proloterapi uygulamaları sertifika programlarını başarıyla tamamlamış olan Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK, Ağrı, kas iskelet sistemi, eklem sağlığı, genel sağlığı etkileyen faktörler, beslenme ve sağlıklı kalma konusunda seminer ve eğitimlere katılarak gelişim anlamında yeterli düzeye ulaşmıştır.

Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Ümit Mah. 2432. Cad. Çamlıca Bulvar Sit. D Blok Kat:1 No:5 Ümitköy Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Nöral terapi Fonksiyonel Tıp Fizik tedavi ve rehabilitasyon Manuel terapi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK, 1 Nisan 1971 yılında Adana'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini Malatya Yeşilyurt Merkez Sağlık Ocağı'nda, Adana 112 Acil Yardım Servisi'nde tamamlamıştir. 1999 yılında Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başladığı ihtisasını 2003 yılında tamamlayarak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Akupunktur eğitimi almış olup, 2004 yılında kurucusu olduğu Özel Yaşam FTR kliniği'nde, hastalarına hem Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon yöntemleri hem de Akupunktur uygulamalarıyla çalışmalarını sürdürmüştür. 2014 Yılında Ankara İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimliği görevini idareci ve hekim olarak 2017 yılına kadar sürdürmüştür.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Ağrı Ağrı Tedavisi Ağrılı Kas Sendromları Ayak ağrısı Bacak Ve Kalçanın Eklem Bozuklukları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 39 01

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Ayç*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 gün önce
Nöroproloterapi
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Yasemin hocama ilgi ve alakası için çok teşekkürederim.

Ayç*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Nöral terapi
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Yasemin hocam çok ilgili, alakalı, güler yüzlü.Benim için inanılmaz mükemmellikte bir doktor. En ince ayrıntıaına kadar muayenesini yapıp tedaviye öyle başlıyor.

MG
Meh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Fizik tedavi ve rehabilitasyon
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Konusunun uzmanı bir doktor.

yg
Yas*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Manuel terapi
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Fibromiyalji hastalığım için tavsiye üzerine gittim. Ağrılarım ve yorgunluğum aşırı derecede azaldi. Yasemin Hanımın ilgisinden alakasindan çok memnun kaldım. Ben de tavsiye ederim.

ŞB
Şeh*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Doktor Yasemin Çolak çok ilgili ve sevecen bir doktor Yasemin hanıma 4 yıl önce kolumdaki bir Ağrı ay için gitmiştim ve 6 ay kadar tedav i gördüm ve kolum iyileşti çok memnun kaldım şu an bacağım ağrıyor bacağımı katladığımda çok ağrı hissediyorum Yasemin Hanım'ın Allah'ın izniyle iyileştireceğini biliyorum biraz iğne korkum var ama onu da yeneceğim Yasemin hanım işinin uzmanı çok değerli bir doktor kendisine teşekkür ediyorum

AB
Asl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Nöral terapi
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Tüm fiziksel ve ruhsal sıkıntılarım zaman sınırlaması olmaksızın detaylı bir şekilde görüşülüp zaman kaybetmeden tedavi aşamasına geçildi

GT
Gam*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Nöral terapi
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Öneri üzerine tanıdığım Yasemin hanım sayesinde fibromiyalji ağrılarımdan kurtulup şifa buldum. Tedaviye eşlik eden önerileri, sıkıntılı anımda bir telefon kadar yakın oluşu ve güler yüzü her zaman tedavi süresinde bana umut verdi. Kendisine teşekkür ederim. İyi ki tanımışım🤗🙂

MG
Meh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Fizik tedavi ve rehabilitasyon
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Aileden biri olan Uzman bir doktora muayene veya tedavi olma kıvamında bir deneyim.

AA
Arz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Fonksiyonel Tıp
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Gayet aciklayici, yol gosterici ve samimi tavri memnun ediciydi.

RT
Ref*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Nöral terapi
Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi

Sağ omzum ve bicepsimdeki şiddetli ağrılar nedeniyle, özel bir hastanenin ortopedi doktoruna gittim. MR neticesinde sağ omzumda 3.3mm yırtık tespit edildi. Ortopedi doktoru, bu işin ameliyattan başka bir çaresinin olmadığını ifade etti. Ameliyatı da, mümkün olduğunca geç ve en son çare yapalım dedi. Daha sonrada, çok büyük ihtimalle bir işe yaramayacağını söyleyerek, omzuma bir adet kortizonlu iğne yaptı. İğneden sonra, omzum daha da kötü oldu. Kolumda belli yönlerde, belli miktarlarda kısıtlar vardı. Kolumu yukarı kaldıramıyordum. Gece, sağ tarafıma yatamıyordum. Sağ elimi belime koyamıyor ve arkaya götüremiyordum. Tam böyle yaşamayı kabullenmişken, eşimin araştırmacı ve asla pes etmeyen kişiliği devreye girdi. Bir iş arkadaşının tavsiyesi üzerine Yasemin Hanıma ulaştık. Doğruları söylemek istiyorum... Başlangıçta, bir omuz yırtığının tedavi edilebileceğine hiç inanmamıştım. Ama, siz siz olun ve sakın bu söylediğime inanmayın! Yasemin hanım..Kıymetli doktorum.... Her seanstan sonra, şükran duygularımla kendisinin şifa dağıtan elini öpüyorum. Bana izin verdiği için de kendisine çok teşekkür ediyorum. Yasemin hanıma gittiğim ilk gün muayene oldum ve hemen ardından da beni ilk seans tedaviye aldı. Tatile gideceğimiz için, bir sonraki hafta, ikinci ve üçüncü seans tedavileri iki gün arayla yaptı. Sadece üç seans sonrasında, sorunlarım inanılmaz derecede hızlı azaldı. Tatilde problemsiz yüzebildim ve sağ omzum üzerine yatabildim, inanabiliyor musunuz? Bugün 21 Temmuz 2022. Dördüncü seans tedaviyi aldım. %95 seviyesinde iyileştim diyebilirim. Elimi belime koyabiliyorum. Kolumu arkaya götürebiliyorum. Havaya kaldırabiliyorum. Bunların hepsi başlangıçta bir hayaldi. Halihazırda bazı yönlerde çok küçük birkaç kısıt kaldı. İnşallah müteakip seanslarda onlarda bitecek. Ağrı hiç yok. Burada belirtmem gereken çok önemli bir husus daha var.  Doktor hanım sadece problemli kısma bakmıyor, vücudun tamamına bakıyor. Mesela, ben yıllarca sinüzitten sıkıntı çektim. Bu yıl ilk defa tatil süresince, klimalı ortamlarda ve rüzgarlı havalarda şapka kullanmadım ve hiç başım ağrımadı. İlginç, değil mi? (Not: Doktor hanım, tedavi esnasında, bu tedavinin sinüzitlerime de iyi geleceğini söylemişti.) Ben daha ne diyeyim ki. İyi ki varsınız doktor hanım. Daha 4 seansta işi bitirdiniz. Elleriniz dert görmesin. Her seans sonunda, şifa dağıtan elinizi öpmeye devam edeceğim. :-) Saygılar sunarım.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yasemin Çolak ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Yasemin Çolak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Yasemin Çolak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Yasemin Çolak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333901

Uzm. Dr. Yasemin Çolak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yasemin Çolak Uzm. Dr. Yasemin ÇOLAK Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Yasemin Çolak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Yasemin Çolak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Ağrı, Ağrı Tedavisi, Ağrılı Kas Sendromları alanlarında hizmet veriyor ve Nöral terapi, Fonksiyonel Tıp, Fizik tedavi ve rehabilitasyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube