Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara
5.0

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Yenidoğan Takibi, Yenidoğan Sarılığı

“Deniz Hanım herşeyden önce pozitif kişilik özelliklerine sahip mükemmel bir insan. Mesleğine gönülde...” Devamı

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik

Uzm. Dr.Vesile Deniz Çelik 1983 yılında Almanya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Ankara’da tamamlamasının ardından 2001 yılında kazandığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini başarı ile tamamlayarak 2007 yılında mezun oldu. 2009 yılında başladığı Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 2013 yılında bitirerek devlet hizmeti yükümlülüğü kapsamında Muş Bulanık Devlet Hastanesi’nde on altı ay çalıştı. Mecburi hizmet görevinin bitmesini takiben devlet memurluğundan kendi isteği ile ayrılarak çeşitli özel hastanelerde görev yaptı. 2015 yılından bu yana Ankara’da sırasıyla Güven Hastanesi, TOBB ETÜ Hastanesi, Koru Hastanesi hastanelerinde hem pediatri polikliniğinde sağlam/hasta çocuk takibi hem de 3.basamak yenidoğan yoğun bakım servislerinde ileri premature ve premature hastalar da dahil olmak üzere yenidoğan izlemi yaparak çalıştı. 2021 yılını bitirmeye yakın kendi kiniğini açtı. Bu dönemden beri çok severek icra ettiği çocuk doktorluğu mesleğini kendi kliniğinde devam ettirmektedir. 

Özel Muayenehane
Kızılırmak Mah. 1448. Cad. No:3/8 Çukurambar Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Anne Sütü ve Anne Beslenmesi Aşı takibi Aşı takvimi Besin Alerjisi Takibi Çocuk beslenme bozuklukları izleme Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr.Vesile Deniz Çelik 1983 yılında Almanya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Ankara’da tamamlamasının ardından 2001 yılında kazandığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini başarı ile tamamlayarak 2007 yılında mezun oldu. 2009 yılında başladığı Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 2013 yılında bitirerek devlet hizmeti yükümlülüğü kapsamında Muş Bulanık Devlet Hastanesi’nde on altı ay çalıştı. Mecburi hizmet görevinin bitmesini takiben devlet memurluğundan kendi isteği ile ayrılarak çeşitli özel hastanelerde görev yaptı. 2015 yılından bu yana Ankara’da sırasıyla Güven Hastanesi, TOBB ETÜ Hastanesi, Koru Hastanesi hastanelerinde hem pediatri polikliniğinde sağlam/hasta çocuk takibi hem de 3.basamak yenidoğan yoğun bakım servislerinde ileri premature ve premature hastalar da dahil olmak üzere yenidoğan izlemi yaparak çalıştı. 2021 yılını bitirmeye yakın kendi kiniğini açtı. Bu dönemden beri çok severek icra ettiği çocuk doktorluğu mesleğini kendi kliniğinde devam ettirmektedir.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2008
Deneyim: 15 Yıl

Yabancı Dil

English

İlgi Alanları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yenidoğan Takibi Yenidoğan Sarılığı Süt çocuğu beslenmesi Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Devamı

Deneyimler

Özel Koru Hastanesi (2020 - 2021)
Özel Tobb Etü Hastanesi (2016 - 2019)
- Özel Ankara Güven Hastanesi (2015 - 2016)
Özel Alanya Anadolu Hastanesi (2015 - 2015)
Muş Bulanık Devlet Hastanesi (2013 - 2015)
Başkent Üniversitesi Hastanesi (2009 - 2013)
Mardin Yalımköy Sağlık Ocağ (2008 - 2009)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 62 89

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AO
AYÇ*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26 gün önce
Çocukta gelişimi izleme
Özel Muayenehane

Deniz Hanım herşeyden önce pozitif kişilik özelliklerine sahip mükemmel bir insan. Mesleğine gönülden bağlı, çocuklarla oldukça hızlı iletişim kurabilen, biz ebeveynleri bitmek bilmeyen bir sabırla dinleyip bilgilendiren bir doktor. Küçük kızımızı doğumundan bu yana olmak üzere iki çocuğumuzu 1,5 yıldır takip ediyor. Kendisini iyiki tanımışız. Çocuk doktoru arayan ebeveynlere kesinlikle tavsiye ederim. O bir melek 🙂

Yorum randevu sonrasında eklendi.
TA
TOP*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Toprak 7 aylik olduğunda tanıştık doktorumuzla. Keske daha erken tanissaymisiz. Bir şey sormaya gerek bile kalmadan her konu hakkında detaylıca bilgi verir doktorumuz. Ilgisi ve sevgisi çok samimi ve içten. Toprak da her gittiğimizde gayet huzurlu bir şekilde oluyor muayenesini. Tertemiz bir klinik ve hep güler yüz ve sevgiyle karşılayan doktorumuz. Iyi ki yollarimiz kesişti ve iyi ki Tospiğin doktoru siz oldunuz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BA
BAR*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Oğlumuz Koru Hastanesinde doğdu, şimdi 16 aylık. Ilk haftasından itibaren sevgili doktorumuzun takibindeyiz. Ilgisinden, hekimlik bilgisinden dolayı içimiz çok rahat. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

BUĞ*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Bizim canımız doktorumuz..kızım erken doğdu ve kan değeri çok düşüktü hatta eşime riskli bebeğin durumu demişlerdi deniz hocam sağolsun o gün yoğun bakımda başından ayrılmamış.çok duacıyız buğlişko ve ailesi onu çok seviyor.kızım 2 yaşına geldi ve halen doktorumuz deniz hoca.kendisi çok ilgili ne zaman zorda kalsam ulaşabiliyorum.alanında uzman ve bilgili.iyiki varsınız Deniz hocam:)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik
Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik 5 Temmuz 2022
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Minik Buğlişkom ile doğduğu anda tanıştık ve çok zor bir gece geçirdik ancak çok güçlü bir bebek olduğu için sağlıkla sizleri buluşturduk. Ben de Buğlişko'mu ve siz cici ailesini tanıdığım için çok memnunum. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle...
gt
Gül*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Özel Muayenehane

Bebeğimin aylık rutin muayenesi için Vesile hanımı ziyaret ettik, bizimle ilgilenme süresi muhteşemdi, ayrıntılarıyla her şey konuşuldu, soru sormama gerek kalmadan her konuya kendisi değindi ve en önemlisi bebeğime bir birey olduğunu hissettirerek sohbetimiz boyunca onunla da etkileşimi hiç kesmedi ve gözlemini sürdürdü. Daha önce çığlık çığlığa ağlayan bebeğimi de bir saniye bile ağlatmadan muayene etti doktorumuz. Kendisine çok teşekkür eder, herkese şiddetle Vesile doktorumuza gitmeyi tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Hat*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Deniz hocam iyi bebeğim bir haftalıkken tanıştık. O kadar memnunuz ki ilgisinden başka ilden sadece muayene olmak için Ankara ya geliyoruz. Güler yüzü, sabrı ,anlayışı için çok ama çok minnettarız. Tıbbi bilgisine zaten söylenebilecek hiç bir şey yok. Her anlamda donanımlı. İyi ki yollarımız kesişti iyi ki tanıştık. Gözümüzün bebeği biricik evladımız gönül rahatlığıyla emniyet ediyoruz. Sayesinde hiç bi aşımız atlanmadı. Tüm tetkikler zamanında yapıldı. Ne zaman ihtiyacımız olsa desteğini esirgemeyen hocamıza teşekkürü bir borç biliriz.

CG
Can*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Deniz hanımı Koru Hastanesi'nde tanıdık ve kendi muayenehanesini açmasına çok sevindik. Aklımızdaki bütün sorulara titizlikle cevap verdi. Bebeğimiz de ortamı oyuncakları çok sevdi ve çok kolay bir muayene geçirdik. İyi ki tanımışız iyi ki yolumuz kesişmiş. Çok teşekkür ederiz:)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik
Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik 5 Temmuz 2022
Güzel düşünceleriniz ve nazik tavrınız için teşekkür ederim. Sizin gibi cici aileler ile tanışmak ve bebeklerin büyüme sürecine eşlik etmek benim için de çok keyifli. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.
TA
Tuğ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Bizimle doyurucu ve çok faydalı bir görüşme yaptı. Bebeğimiz hiç huzursuz olmadı muayenesinde. İşine hakim ve tecrübeli, çok saygılı bir doktor hanımefendi. Allah yolunu açık eylesin.

TA
Tuğ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

İşini çok seven, iletişimi güzel, insani tavırları takdire şayan tecrübeli doktorumuz. Bebeğimizi her yönüyle muayene etti, bizi dinledi. Bu zamanda az bulunur bir doktorumuz oldu. Kendisini tebrik ederiz.

ED
Esr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Canım doktorumuzla Gökçe 3 günlük tanıştık ve iyi ki yollarımız kesişmiş.. Anne ve babalığın verdiği o ilk endişe ve telaşlanmalarımızda her zaman bize destek oldu. Gelişim muayenelerimizdeki açıklamalarıyla bizi her zaman tatmin etti. Tedavi dönemlerimizde ise yakından uzaktan sürekli iletişim halinde kaldık. Bizi hep doğru yönlendirdi. Umarım bir gün sizinde yolunuz Deniz Hocamızla kesişir. Dorgut Ailesi

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik
Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik 5 Temmuz 2022
Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Bebeklerimin, doğduktan sonraki yenidoğan döneminde tanıyıp büyüme sürecine eşlik etmek, ay ay gelişimlerini izlemek benim için de çok keyifli. Fındık burunluma sevgiler. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746289

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Vesile Deniz Çelik Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanıdır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Yenidoğan Takibi, Yenidoğan Sarılığı alanlarında hizmet veriyor ve Anne Sütü ve Anne Beslenmesi, Aşı takibi, Aşı takvimi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube