Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ut ..rvan

Ümit bey 3 yıldır çocuklarımızın doktoru.kendisinin ilgi ve alakasından son derece memnunuz.Özellikle teşhisleri ve akabinde verdiği ilaçlar derdimize derman olur nitelikte Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz .Gülçin Doğan Şarvan AykutŞarvan 24-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Karol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Karol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ümit Hakkı Karol ile anlaşmalı?
Ümit Hakkı Karol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Narlıdere Semt Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Karol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ümit Hakkı Karol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Karol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.