Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İstanbul
5.0

Kemik Erimesi, Kısmi Felç, Romatizma

5.0

“yaklaşık 1 yıldır süren şiddetli ayak ağrılarım için hiç bir kanaldan sonuç alamamıştım. ta ki işyer...” Devamı

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya

1998’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2004 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlığını aldı.

Tamamlayıcı tıp metodlarıyla ilgili özel uzmanlık alanları Proloterapi, Nöralterapi , Akupunktur, Ozon Terapi, Mezoterapi ve PRP’dir.

2007

Gazi Üniversitesi Akupunktur Eğitim Programına katıldı. Akupunktur Eğitim Sertifikasını aldı.

Ankara Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Derneği Mezoterapi kursuna katıldı.

European Cooperation of Medikal Ozone Societies, Ozon terapi eğitimi aldı.

2008

Bilimsel Tamamlayıcı Tıp ve Regülasyon Derneği Detoksifikasyon – Şelasyon Eğitimi ve Kulak Akupunkturu eğitimlerini tamamladı.

2009

2006 yılında başladığı Nöralterapi eğitimini 2009′ da tamamladı.

Huneke’ye Göre Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği mezuniyet sertifikasını ve IGNH (Internationale Medizinsche Gesselschaft für Neuraltherapie nach Huneke) URKUNDE almaya hak kazandı.

2011

Greiswald, Neuraltherapie bei Systemerkrankungen, Teilnahmebestatigung, Arztekammer Mecklenburg-Vorpommern, GERMANY, çalışmalarında bulundu.

2013

5. Ulusal Osteoporoz Sempozyumu kapsamında düzenlenen PRP ( Platelet Rich Plasma) kursuna katıldı.

Op. Dr.Hasan Doğan’ın kurucusu olduğu Bilimsel Proloterapi Derneği’nde eğitimlerini tamamladı ve Bilimsel Proloterapi Derneği eğitmenlerinden oldu.

2015

GAPS Practitioner Training – Dr. Natasha Campbell – Mc Bride

Sağlık bakanlığının sertifikasyon programına katılarak AKUPUNKTUR, PROLOTERAPİ, MEZOTERAPİ, OZON TEDAVİSİ, KUPA HACAMAT VE FİTOTERAPİ sertifikalarını aldı.

Tamamlayıcı tıp ile ilgili pek çok kongre, sempozyum, seminer katılımları olan,

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya Proloterapi, Nöralterapi, Akupunktur, Ozon Terapi, Mezoterapi ve PRP metodlarını Ataşehir’deki Dr Ülkü Sarpkaya Proloterapi ve Sağlıklı Yaşam Kliniğin’ de uyguladı.

2018

Özel Ataşehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Müessesini kurdu. Romatizmal, nörolojik, ortopedik, hastalıkların tedavisinde; modern fizik tedavi ve rehabilitasyon teknikleriyle, Tamamlayıcı Tıp metotlarını (Proloterapi, Nöralterapi, Akupunktur, Ozon Terapi, Mezoterapi ve PRP) birlikte kullanarak   hastalarına çözüm sunmaya devam etmektedir.

2019

FTA(Fonksiyonel Tıp Akademisi) ‘nin Fonksiyonel Tıp eğitim programını tamamladı. Aralık 2019 da yapılan sınavda başarılı olarak Fonksiyonel Tıp doktoru oldu.

Göz doktoru Op. Dr. Ali Sarpkaya ile evlidir. Berke Barış ve Arda Tanay adında iki oğlu vardır.

Özel Ataşehir Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Ataşehir Fizik Tedavi Ve Rehabiltasyon M. Ataşehir Atatürk Mahallesi Atatürk Bulvarı Ata Çarşı No:16 Kat:4 Ofis:50-59, 34758 Ataşehir Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Prp tedavisi Neurofeedback Nöral terapi Osteopatik Ozon terapi Devamı

Hakkında

1998’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2023
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Kemik Erimesi Kısmi Felç Romatizma Romatizmal Hastalıklar Romatoid Artrit Devamı

Deneyimler

Ataşehir Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi (2023 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MD
MEH*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Ayak ağrısı
Özel Ataşehir Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

yaklaşık 1 yıldır süren şiddetli ayak ağrılarım için hiç bir kanaldan sonuç alamamıştım. ta ki işyerimin hemen karşısında bulunan Ülkü hocama gidene kadar.. doğru teşhis ve tedavi yöntemleri sayesinde 15 seanslık fizik tedavi ve 4 seanslık nöral tedavi sonucu eskisi kadar sağlıklı bir şekilde yürüyerek tedavimi bitirdim. şefkatli ve samimi davranışıyla Ülkü hocama ve tüm güler yüzlü ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.. iyi ki varsınız...

BE
Ber*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Fizik tedavi ve rehabilitasyon
Özel Ataşehir Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

3 yıldır yaşadığım uyluk ağrıma, Dr Ülkü Hanımın skolyoz teşhisi ve uyguladığı fizik tedavi+bana özel skolyoz hareketleri ile veda ediyorum. Öncesinde aralarında ünlü Prof larında yer aldığı sayısız dr yürümeme ve spor yapmama engel olan şikayetime çare olamazken, Dr Ülkü Hanımla tanışmam en büyük şansım oldu. Kendisinin aynı zamanda Fonksiyonel Tıp Hekimi olması ise, tam bir taramadan geçmeme ve bütüncül yaklaşımla değerlendirilmeme sebep oldu. Sevgili Doktorum Ülkü Hanım ve güler yüzlü ekibi çok teşekkür ederim.

GK
Gön*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Rahatsızlığımı tam teşhis eden sayın doktorum nöral terapi ile beni tedavi ettiği gibi ayrıca diyete yönlendirmiş obez 85 kg iken sağlıklı olarak 65 kg ya indirmiştir yaşım 59benbu kiloyu 25 yıldır taşıyorum artık mutluyum bedenim ruhum huzurlu artık hayatıma kaldığım yerden devam edebilirim şimdi özgürüm şimdi sizlere veda ediyor bahçemi düzenlemeye gidiyorum hayatımı kendime göre kaliteli yaşıyabilirim artık yorgun ve bezgin değilim iyiki varsınız sevgiyle kalın.Bu arada sevgili oğlumu size yönlendirdiğimden bu yana oğlumun beden sağlığı düzeldi önerdiğiniz diyet ile artık iltihaplı romatizma değeri en alt seviyeye düştü ne kadar teşekkür etsem azdır artık oğlumda hayatını kaliteli yaşayabilir bu bir anne için en büyük mutluluktur iyiki varsınız mesleğinizde başarılarınızın devamını diliyorum. Gönül Kaya

GN
Gam*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ameliyat sonrası kırık ayak bileğim için 10 seans fizik tedaviye geldigim Ataşehir Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde büyük bir memnuniyetle tedavimi tamamladım. Doktor Ülkü hanımın sıcak, açık ve net iletişimi, konusunda uzman fizyoterapistlerin profesyonel yaklaşımları, tedavi merkezinin COVID19 önlemleri ile uyumlu süper hijyenik ortamı, izole odaları ile gönül rahatlıgı ile tedavime devam ettim. Konusunda uzman, fizyoterapistler ile özenli bir tedavi sürecinden geçtim. Fizyoterapist Burak bey, Aylin Hanım, Fatma hanım’a hızlı iyileşme sürecimdeki emekleri için içten teşekkür ediyorum. Yeter hanımın destekleri ile hijyenik ortamı sağlayan ve güleryüzünü ve tatlı dilini asla eksik etmeyen Münevver hanıma büyük teşekkürlerimle.. Anlaşılır ve açık iletişimli doktor, özenli ve profesyonel fizyoterapi uzmanları ile hijyenik bir ortamda kontrollü iyileşmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya Özel Ataşehir Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Kemik Erimesi, Kısmi Felç, Romatizma alanlarında hizmet veriyor ve Prp tedavisi, Neurofeedback, Nöral terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube