Uzm. Dr. Timur Koçak, Mersin, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Timur Koçak

Dahiliye - İç Hastalıkları - Mersin

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İsmetpaşa, Devlet Hst., 33440 Tarsus/Mersin  Mersin
Mersın Tarsus Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ammed hanif..�z

Çok başarılı bir doktor Annem kaç tane doktora prof doktora gitti hepsi rahatsızlığın psikolojik dedi doktor timur koçağa geldiğin de hemen teşhisi koydu annemin 4.evre pankreas kanseri çıktı Tarsus devlet hastanesinde görev yapıyor 1 senedir muayene almaya çalıştım her seferinde yoğun bakımday mış en son sekretere sordum yoğun bakım da sabit görev yapıyormuş Allah sana kaza bela vermesin sayın timur Koçak bey 21-09-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Timur Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Timur Koçak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Koçak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Timur Koçak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Koçak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Timur Koçak ile anlaşmalı?
Timur Koçak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Timur Koçak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Timur Koçak Mersın Tarsus Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Timur Koçak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Timur Koçak Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Timur Koçak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Timur Koçak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Timur Koçak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Koçak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Timur Koçak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Koçak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.