Uzm. Dr. Sezin Ünal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Etlik Caddesi No:55, Etlik, 06010 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Etlık Zübeyde Hanim Kadin Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sezin Ünal Hakkında

Sezin Ünal Kimdir?

Uzm. Dr. Sezin Ünal, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sezin Ünal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 10.07.2014)

Sezin Ünal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sezin Ünal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sezin Ünal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sezin Ünal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Ünal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sezin Ünal ile anlaşmalı?
Sezin Ünal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sezin Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sezin Ünal Ankara Etlık Zübeyde Hanim Kadin Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sezin Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sezin Ünal Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sezin Ünal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sezin Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sezin Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sezin Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.