Uzm. Dr. Serdar Beken, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Serdar Beken

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji - Ankara

Takvim talep etDeğerlendir

Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..n

Ayazımızın , cok iyi ,cok başarılı ,çok tatlı işinin uzmanı doktorumuzz, ne kadar teşekür etsem az allah başımızdan eksik etmesin her yönüyle kelimelerle anlatılmayacak kadar mükemmel ve bbenim sorularıma sıkılmadan kızmadan cevap veren bir doktor ,cok iyi bir insan ...Allah ne muradı varsa versin inşallah. Ayazımız önce allahın sonra kendisinin sayesinde şuan kucagımızda allah kendisinden razı olsun 19-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Serdar Beken tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Serdar Beken kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Beken ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Beken nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Serdar Beken bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Serdar Beken hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Serdar Beken Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Neonatoloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Serdar Beken için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serdar Beken muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Serdar Beken hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Beken ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Serdar Beken hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Beken hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.