Uzm. Dr. Seher Arı, İstanbul, Dermatoloji

Uzm. Dr. Seher Arı

Dermatoloji - İstanbul

Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Deri Tümörleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Göktürk Beldesi Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. No:1/A  Eyüp, İstanbul
Acıbadem Saglik Grubu Göktürk Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Zekeriyaköy Mah. Kardelen Cad. No: 2  Sarıyer, İstanbul
Acibadem Saglik Grubu Zekeriyaköy Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Seher Arı Hakkında

Seher Arı Kimdir?

Uzm. Dr. Seher ARI, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Şişli Etfal Hastanesi Dermatoloji Kliniği'nde yapmış ve 2010 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

Üniversite eğitiminin yanısıra dermatoloji ve kozmetik dermatoloji alanında Türkiye'nin önde gelen hocalarından bire bir eğitim alarak uzmanlığını geliştirmiş olan Uzm. Dr. Seher ARI, mesleki çalışmalarına Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Göktürk ve Zekeriyaköy Tıp Merkezi'nde devam etmektedir. Aynı zamanda kozmetik dermatolojide isim yapmış dünyaca ünlü bilim adamlarının kurslarına katılmakta, yeni ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Seher Arı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Seher Arı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Arı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Seher Arı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Arı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Seher Arı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Seher Arı Acıbadem Saglik Grubu Göktürk Tıp Merkezi Acibadem Saglik Grubu Zekeriyaköy Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Seher Arı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Seher Arı Dermatoloji, uzmanıdır. Sivilce izleri tedavisi, Işık dolgusu, Terleme tedavisi, Leke mezoterapisi, Dolgu uygulamaları, Leke tedavisi, Dövme silme, Fokuslu ultrason ile yüz germe, Saç tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Deri Tümörleri, Vitiligo, Ağız Yaraları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Seher Arı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Seher Arı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Seher Arı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Arı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Seher Arı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Arı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.