Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Prp (Platelet Rich Plasma), Pelvik Muayene, Kuru İğne Tedavisi

Randevu Al 0 (850) 433 38 59

Doktorun Adresi

Ziyabey Caddesi 1421. Sokak No:9 Balgat  Çankaya, Ankara
Özel Veni Vidi Göz Merkezi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 38 59
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Reyhan TUNCAY Hakkında

Reyhan TUNCAY Kimdir?

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY, 1976 yılında Kırıkkale'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Ankara'da çeşitli özel kurumlarda görev almış olan Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY, 2013 yılından bugüne Özel İlgi Göz Hastalıkları Kulak, Burun, Boğaz Merkezi yani Veni Vidi Göz Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmekte olup, 2011 yılından beri Nöralterapi, Akupunktur, Ozon Terapi, Kupa, Hacamat, Mezoterapi, Gaps Diyeti alanlarında bir çok eğitim programını başarıyla tamamlamıştır.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2007

Tecrübe: 14 yıl 4 ay

Deneyimler
 • Özel VENİ VİDİ Göz Hastalıkları Kulak Burun Boğaz Merkezi
  07 2017 - Şu Anda
 • Özel İlgi Göz Hastalıkları Kulak Burun Boğaz Merkezi
  02 2013 - 07 2017
 • Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Ve Rehabili.merkezi
  06 2007 - 05 2011
İlgilendiği Hastalıklar
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Pelvik Muayene
 • Kuru İğne Tedavisi
 • Crp(C-Reaktif Protein Testi)
 • Osteoporoz
Tedaviler
 • Serebral palsi rehabilitasyonu
 • Ortopedik rehabilitasyon
 • Tetik nokta enjeksiyonu
 • Kırık rehabilitasyonu
 • Prp tedavisi
Fotoğraflar
Hobiler
 • YOGA, ZUMBA, GLUTENSİZ TARİFLER YARATMAK
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 59
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • Türkiye İş Bankası

Reyhan TUNCAY Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

...
Zamanlama
İlgi
Ortam

İyi ki de tanımışım dediğim nadir doktorlardan... Reyhan hocayı bundan 4 yıl önce tanıma fırsatım oldu. Branşı olmamasına rağmen (birçok dermatolog dolaşıp çözüm bulamadığım için arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.) Oğlumun dermotolojik rahatsızlığına çözüm buldu. Ve sonrasında ailemizin hekimi oldu... Annemin sırt ve kol ağrılarını boyun ağrısını gerek fizik tedavi gerek alternatif tedavi yöntemleriyle tedavi etti. Yapmış olduğu nöral terapi uygulaması sayesinde yıllardır çektiğim diz ağrılarımdan kurtuldum.. Kendisinin tıp bilgisi dışında hastaya olan yaklaşımı benim için çok önemli oldu. Verdiği tavsiyeler, doğru ve yerinde yönlendirmeleri, hayatıma yeni bir bakış açısı kazandırdı. Benim için doktora güven çok önemli ve kendisi bunu bana sağladı. Normal koşullarda doktor tavsiye etmem kolay kolay... ama Reyhan Hocayı herkese tavsiye ederim... Ona herşey için çok teşekkür ederim. 01-10-2019

nar..er

Paravertebral kas spazmı rahatsızlığım sebebiyle Reyhan Hoca'mla tanışma fırsatım oldu. Fizik tedavi, kuru iğne tedavisi, kroniyo sakral terapi gibi uygulamalarla iyileştirdi beni. Beslenme ile ilgili tavsiyeleri de çok kıymetli. Hatta tavsiye ettiği yoga atölyesi kas spazmını atlattıktan sonra hayatımı değiştirdi. 7 senedir fibromiyalji için kullandığım merkezi sinir sistemini baskılayıcı ilacı bırakma sürecine girdim. Muayene ve kontrole her gittiğimde gösterdiği ilgisi, güler yüzü ve destekleyici uygulamalarla ilgili derin bilgisi de paha biçilemez. İyi ki var ve iyi ki onu tanımışım.. Kendisi alanında bir uzman olmaktan öte tam bir şifacı! Gerçekten minnettarım ve fizik tedavi rahatsızlığı olan herkese Reyhan Hoca'yı tavsiye ediyorum. Umarım kendisi de hep sağlıkla kalır, bizleri sağlığımıza kavuşturduğu gibi...Sevgiler 01-10-2017

em..epe Levent

Hayat standartlarımı degiştiren harika insan. Fibromiyalji ve boyun düzleşmesi şikayetleri ile gittiğim Sevgili Hocam; bilgisi, ilgisi ve herşeyden önce farklı yaklaşımıyla yeniden eski gücümle günlük hayatta yer almamı sağladı. Uzun zamandır çektiğim fibromiyalji sıkıntıma son dönemde boyun düzleşmesi de eklenince; kendisine gitmeden önceki bir ay yataktan kalkamayacak hale gelmiştim. İzmirde yaşıyorum ve geceleri ağrı sebebi ile artık acillere gitmeye başlamıştım. Klasik Fizik Tedavi metodlarını denememe ragmen hiçbir sonuç alamamıştım. Ankara'da ailem olması sebebi ile orada tedavi alternatifleri ararken kendisi ile tanıştım. Adını sıkça duymama ragmen yine çok umudum yoktu açıkçası, ancak klasik tedavilere ek olarak uyguladığı ve üstün bilgi sahibi olduğu Nöral Terapi, Akapunktur, Kuru İğne Uygulaması, Manuel Terapi gibi alternatif tedaviler sayesinde inanılmaz hızlı bir şekilde iyileşmemi sağladı. Kendisi gibi harika bir ekip oluşturduğu için Fizik Tedavi Uygularımı yapan Sayın Burcu Hanım'dan da aynı ilgiyi alakayı tedavi boyunca gördüm. İyileşmenin yanı sıra devam eden süreçte önerdiği yaşam boyu beslenme tavsiyeleri ile hem hastalığım sürecinde hareket kabiliyetimin azalmasıyla oluşan kilo problemimi çözmemi ve verdiği egzersizlerle aynı standartları korumamı sağladı. Henüz 37 yaşındayım ancak yaşım ilerlediği için hareketsizleştiğimi sanıyordum. Kendisinden öğrendiğim ve tedavisi ile de ispatlanan şu ki; tüm sorun yaşadığım rahatsızlıklarmış. Yine rahatsızlığım döneminde farklı doktorlarca başlatılan ve denek haline dönüştürüldüğüm depresyon, rahatlama için verilen tüm ilaçları da bırakmamı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Sayesinde tüm şikayetlerimden kurtuldum. Olması gereken doktor gibi doktor Sayın Reyhan Hocam size minnettarım. Tüm tanıdıklarıma hatta tanımadıklarıma gönül rahatlığı ile canı gönülden kendisini tavsiye ediyorum. Sevgilerimle. 13-03-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Reyhan TUNCAY Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 59

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY hangi kurumlar Reyhan TUNCAY ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası )

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY Özel Veni Vidi Göz Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Serebral palsi rehabilitasyonu, Ortopedik rehabilitasyon, Tetik nokta enjeksiyonu, Kırık rehabilitasyonu, Prp tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ayak Ağrısı, Fizik tedavi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanlarında hizmet veriyor ve Prp (Platelet Rich Plasma), Pelvik Muayene, Kuru İğne Tedavisi, Crp(C-Reaktif Protein Testi), Osteoporoz hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 28 Eki
Cum 29 Eki
Cmt 30 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.