Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara
5.0

Kupa Terapi, Mezoterapi, Boyun Düzleşmesi

“Bir doktor ancak bu kadar güler yüzlü, samimi, idealist olabilir. Bunların yanı sıra elleri şifa. Ya...” Devamı

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY, 1976 yılında Kırıkkale'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Ankara'da çeşitli özel kurumlarda görev almış olan Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY, 2013 yılından bugüne Özel İlgi Göz Hastalıkları Kulak, Burun, Boğaz Merkezi yani Veni Vidi Göz Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmekte olup, 2011 yılından beri Nöralterapi, Akupunktur, Ozon Terapi, Kupa, Hacamat, Mezoterapi, Gaps Diyeti alanlarında bir çok eğitim programını başarıyla tamamlamıştır.

Mustafa Kemal Mah. 2131. Sok. Arda Apt. 25/3 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Ayak ağrısı Fizik tedavi Fizik tedavi ve rehabilitasyon Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY, 1976 yılında Kırıkkale'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur.

Ankara'da çeşitli özel kurumlarda görev almış olan Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY, 2013 yılından bugüne Özel İlgi Göz Hastalıkları Kulak, Burun, Boğaz Merkezi yani Veni Vidi Göz Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmekte olup, 2011 yılından beri Nöralterapi, Akupunktur, Ozon Terapi, Kupa, Hacamat, Mezoterapi, Gaps Diyeti alanlarında bir çok eğitim programını başarıyla tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2007
Deneyim: 16 Yıl

İlgi Alanları

Kupa Terapi Mezoterapi Boyun Düzleşmesi Boyun Fıtığı Boyun Kireçlenmesi Devamı

Deneyimler

Özel VENİ VİDİ Göz Hastalıkları Kulak Burun Boğaz Merkezi (2017 - Devam ediyor)
Özel İlgi Göz Hastalıkları Kulak Burun Boğaz Merkezi (2013 - 2017)
Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi Ve Rehabili.merkezi (2007 - 2011)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 59

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

5.0
AA
Arz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Reyhan TUNCAY Özel Muayenehane

Bir doktor ancak bu kadar güler yüzlü, samimi, idealist olabilir. Bunların yanı sıra elleri şifa. Yaklaşık bir saat önce bel ağrısı ile yanına gittim şu an evimdeyim inanın ağrım yok. 🙏 ( Tabi bu zamana kadar yaptığı nice tedavi ve bakımları yazmaya sayfalar yetmez) Sonsuz güvendiğim canım doktoruma çokkkk teşekkür ediyorum 🧿🧿🙏🙏😘💞💐

F.B*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyi ki de tanımışım dediğim nadir doktorlardan... Reyhan hocayı bundan 4 yıl önce tanıma fırsatım oldu. Branşı olmamasına rağmen (birçok dermatolog dolaşıp çözüm bulamadığım için arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.) Oğlumun dermotolojik rahatsızlığına çözüm buldu. Ve sonrasında ailemizin hekimi oldu... Annemin sırt ve kol ağrılarını boyun ağrısını gerek fizik tedavi gerek alternatif tedavi yöntemleriyle tedavi etti. Yapmış olduğu nöral terapi uygulaması sayesinde yıllardır çektiğim diz ağrılarımdan kurtuldum.. Kendisinin tıp bilgisi dışında hastaya olan yaklaşımı benim için çok önemli oldu. Verdiği tavsiyeler, doğru ve yerinde yönlendirmeleri, hayatıma yeni bir bakış açısı kazandırdı. Benim için doktora güven çok önemli ve kendisi bunu bana sağladı. Normal koşullarda doktor tavsiye etmem kolay kolay... ama Reyhan Hocayı herkese tavsiye ederim... Ona herşey için çok teşekkür ederim.

Pın*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Paravertebral kas spazmı rahatsızlığım sebebiyle Reyhan Hoca'mla tanışma fırsatım oldu. Fizik tedavi, kuru iğne tedavisi, kroniyo sakral terapi gibi uygulamalarla iyileştirdi beni. Beslenme ile ilgili tavsiyeleri de çok kıymetli. Hatta tavsiye ettiği yoga atölyesi kas spazmını atlattıktan sonra hayatımı değiştirdi. 7 senedir fibromiyalji için kullandığım merkezi sinir sistemini baskılayıcı ilacı bırakma sürecine girdim. Muayene ve kontrole her gittiğimde gösterdiği ilgisi, güler yüzü ve destekleyici uygulamalarla ilgili derin bilgisi de paha biçilemez. İyi ki var ve iyi ki onu tanımışım.. Kendisi alanında bir uzman olmaktan öte tam bir şifacı! Gerçekten minnettarım ve fizik tedavi rahatsızlığı olan herkese Reyhan Hoca'yı tavsiye ediyorum. Umarım kendisi de hep sağlıkla kalır, bizleri sağlığımıza kavuşturduğu gibi...Sevgiler

SA
Sin*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hayat standartlarımı degiştiren harika insan. Fibromiyalji ve boyun düzleşmesi şikayetleri ile gittiğim Sevgili Hocam; bilgisi, ilgisi ve herşeyden önce farklı yaklaşımıyla yeniden eski gücümle günlük hayatta yer almamı sağladı. Uzun zamandır çektiğim fibromiyalji sıkıntıma son dönemde boyun düzleşmesi de eklenince; kendisine gitmeden önceki bir ay yataktan kalkamayacak hale gelmiştim. İzmirde yaşıyorum ve geceleri ağrı sebebi ile artık acillere gitmeye başlamıştım. Klasik Fizik Tedavi metodlarını denememe ragmen hiçbir sonuç alamamıştım. Ankara'da ailem olması sebebi ile orada tedavi alternatifleri ararken kendisi ile tanıştım. Adını sıkça duymama ragmen yine çok umudum yoktu açıkçası, ancak klasik tedavilere ek olarak uyguladığı ve üstün bilgi sahibi olduğu Nöral Terapi, Akapunktur, Kuru İğne Uygulaması, Manuel Terapi gibi alternatif tedaviler sayesinde inanılmaz hızlı bir şekilde iyileşmemi sağladı. Kendisi gibi harika bir ekip oluşturduğu için Fizik Tedavi Uygularımı yapan Sayın Burcu Hanım'dan da aynı ilgiyi alakayı tedavi boyunca gördüm. İyileşmenin yanı sıra devam eden süreçte önerdiği yaşam boyu beslenme tavsiyeleri ile hem hastalığım sürecinde hareket kabiliyetimin azalmasıyla oluşan kilo problemimi çözmemi ve verdiği egzersizlerle aynı standartları korumamı sağladı. Henüz 37 yaşındayım ancak yaşım ilerlediği için hareketsizleştiğimi sanıyordum. Kendisinden öğrendiğim ve tedavisi ile de ispatlanan şu ki; tüm sorun yaşadığım rahatsızlıklarmış. Yine rahatsızlığım döneminde farklı doktorlarca başlatılan ve denek haline dönüştürüldüğüm depresyon, rahatlama için verilen tüm ilaçları da bırakmamı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Sayesinde tüm şikayetlerimden kurtuldum. Olması gereken doktor gibi doktor Sayın Reyhan Hocam size minnettarım. Tüm tanıdıklarıma hatta tanımadıklarıma gönül rahatlığı ile canı gönülden kendisini tavsiye ediyorum. Sevgilerimle.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333859

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY Reyhan Tuncay Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Reyhan TUNCAY Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Kupa Terapi, Mezoterapi, Boyun Düzleşmesi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ayak ağrısı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 38 59

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube