Uzm. Dr. Pınar Alarslan, İstanbul, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Uzm. Dr. Pınar Alarslan

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Vitamin D Eksikliği

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Hakkında

Pınar Alarslan Kimdir?

Uzm. Dr. Pınar Alarslan, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Pınar Alarslan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Pınar Alarslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pınar Alarslan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. P Alarslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Alarslan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. P Alarslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Alarslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Pınar Alarslan Özel Medicana International İstanbul Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Pınar Alarslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Pınar Alarslan Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, uzmanıdır. Diğer hormon dengesizlikleri tanı ve tedavisi, Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları) alanlarında hizmet veriyor ve Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Vitamin D Eksikliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Pınar Alarslan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pınar Alarslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pınar Alarslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. P Alarslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Pınar Alarslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. P Alarslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.