Doktorun Adresi

Şükriye, 06340 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pelin Dilmen Hakkında

Pelin Dilmen Kimdir?

Uzm. Dr. Pelin Dilmen, Anatomi alanlarında faaliyet göstermektedir. Pelin Dilmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Pelin Dilmen Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..gar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Akupunktur alanında en iyi doktorlardan diyebiliriz şüphesiz. Bunun yanısıra hastalara şefkatli yaklaşımı, ilgi ve özverisi takdire şayan. 10-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Pelin Dilmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pelin Dilmen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. P Dilmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Dilmen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. P Dilmen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Pelin Dilmen ile anlaşmalı?
Pelin Dilmen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Dilmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Pelin Dilmen Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Pelin Dilmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Pelin Dilmen Anatomi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Pelin Dilmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pelin Dilmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Pelin Dilmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. P Dilmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Pelin Dilmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. P Dilmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.