Uzm. Dr. Özgür Kocabaş

Aile Hekimliği - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Kocabaş Hakkında

Özgür Kocabaş Kimdir?

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Kocabaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 19.11.1999)

Özgür Kocabaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Kocabaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Kocabaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Kocabaş ile anlaşmalı?
Özgür Kocabaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özgür Kocabaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Kocabaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Kocabaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.