Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Ömür Tekeli, İstanbul, Dermatoloji

Uzm. Dr. Ömür Tekeli

Dermatoloji - İstanbul

Yağ Eritme Ve Selülit Tedavisi, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Lazerle İz Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Manolyalı sokak no:23 Levent  Beşiktaş, İstanbul
Dr Ömür Tekeli Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ömür Tekeli Kimdir?

Uzm. Dr. Ömür TEKELİ, 1977 yılında Adana'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2009 yılında Dermatoloji Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı olmuştur. Uzmanlık süresi boyunca bir çok minimal invaziv girişim yapılan klinikte gönüllü olarak görev almıştır.

Uzm. Dr. Ömür TEKELİ, en saygın dermoskopi kaynak kitaplarından biri olan Temel Dermoskopi kitabının İngilizce'den Türkçe'ye çevirisini yapmış uzmanlık eğitimi sonrası 2 yıl Turhal Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini tamamlamıştır. Daha sonra Prof. Dr. Onur Erol yönetimindeki Özel M-ONEP Etiler Polikliniği'nde hasta kabulü yapmıştır. Bu klinikte yaklaşık 4 yıl Mesul müdürü olarak, Saltanat Polikliniği'nde Medical Direktör olarak 3 yıla yakın çalışmalarını sürdürmüştür. 2012 Yılında Allergan Medical Academi Berlik programında dünyada alanında uzman doktorlar ile yoğun bir dolgu ve botox eğitim programını başarıyla tamamlamış şu an ise, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..it

Ömür hanım hem iyi bir doktor hem de çok karizmatik bir bayandir. Doktor gibi doktordur. Adeta bir fenomendir. Elleri ve gülen yüzü dert görmesin. 18-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömür Tekeli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hipopigmentasyon

  Merhabalar.estetik uygulamasından kaynaklı hipopigmentasyonlarım oluştu en etkili lazer yöntemi nedir ve siz de uygulaması var mıdır?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ömür Tekeli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kılcal damar

  Merhaba yüzümde kılcal damarlarım fazlaca belli olmaya başladı gozeneklerimde çok açıldı ve damarlarım görünüyor kılcal damar görünümü tadavisi varmıdır teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ömür Tekeli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.