Uzm. Dr. Ömer Oluk

Psikiyatri - İstanbul

Erken Boşalma, Öfke Kontrol Bozukluğu, Majör Depresif Bozukluk

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

İnönü, Nizamiye Cd. No:9  Şişli, İstanbul
Acıbadem Taksim Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Oluk Hakkında

Ömer Oluk Kimdir?

Uzm. Dr. Ömer Oluk,  tıp eğitimine 1999'da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde  başladı ve 2005 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almış, ardından Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastenesi‘nde de uzmanlık eğitimini de tamamlayarak ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı olmuştur. Dr. Oluk, 2005'de 6 ay süresince Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde  asistan hekim olarak çalışmıştır.

Dr. Oluk, ''Koruma ve Tedavi Sürecindeki Şizofreni Olgularında Yatış Sürelerinin Klinik ve Suç Özellikleriyle İlişkisi''  konulu tez çalışmasıyla ihtisasını tamamlamıştır. Kendisinin başlıca ilgi alanları arasında dinamik yönelimli psikoterapiler, kişiler arası psikoterapiler, psikofarmakoloji, obsesif kompulsif bozuklukta invaziv tedaviler ve adli psikiyatri yer almaktadır. Özellikle dinamik yönelimli psikoterapiler, cinsel terapiler ve aile terapilerine yönelik kurum içi eğitimler ve vaka süpervizyonları almış ve bu alanlarda deneyim kazanmıştır.

Dr. Oluk, zorunlu devlet hizmeti kapsamında atandığı Uşak Devlet Hastanesi' nde yaklaşık 4 yıl uzman hekim olarak çalışmıştır. Kendisi çeşitli derneklerde  ''Temel Klinik Eğitim'',  ''Dinamik Yönelimli Psikoterapiler'', ''Eklektik Terapi Yöntemleri'' başlıklı kısa süreli eğitimler vermiştir.

Dr. Oluk ayrıca, Sağlık Bakanlığı' nın düzenlediği çeşitli eğitim programlarına dahil olmuş; ''Sürücü Davranışları Geliştirme Eğitici Eğitmenliği'' ve ''Sentetik Kannabinoid (Bonzai) Kullanımına Bağlı Acil Durumlara Yaklaşım'' eğiticiliği belgeleri almıştır. Çeşitli kamu kuruluşlarında uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin zararları, öfke kontrolü, evde bakım hizmetlerinde sık rastlanan psikiyatrik bozukluklar vb. konularda konferanslar ve seminerler düzenlemiştir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Erken Boşalma
 • Öfke Kontrol Bozukluğu
 • Majör Depresif Bozukluk
 • Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
 • Kumar Bağımlılığı
Tedaviler
 • Erişkin dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu kendi bildirim ölçeği
 • Evlilik terapisi
 • Maudsley obsesif kompulsif soru listesi
 • Dinamik psikoterapiler
 • Psikodinamik psikoterapi

Ömer Oluk Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..E

iyi adam 01-06-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömer Oluk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ömer Oluk Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ilaç kullaımı

  Hocam merhaba sorum babam için yaş 65 psikiyatri doktoru ankasitiye bozukluğu teşhisi koymustu yaklaşık 5 yıldır eslorex 10 mg kullanıyor bu hap rahatlatıyor psikiyatriye gidiyoruz iyisin hap iyi gelmiş diyorlar hapa devam diyorlar hapı bırakınca sıkıntılar başlıyor sıkıntı basıyor terleme kafasına... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ömer Oluk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.