Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No:13  Çankaya, Ankara
Özel Ankara Koru Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ömer Koçak Hakkında

Ömer Koçak Kimdir?

Uzm.Dr. Ömer Koçak 2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise Kırıkkale Üniversitesi
Tıp Fakültesi'nde yaparak uzmanlığını almıştır. Uzm.Dr. Ömer Koçak Özel Koru Ankara Hastanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • KIRIKKALE ÜNIVERSITESI
Tedaviler
 • Bilgisayarlı tomografi (bt- ct)
 • Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak)
 • Doppler ultrason
 • Karaciğer kanserleri
 • Tiroid ultrasonu

Ömer Koçak Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nar..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bugün Genel Cerrahi'de olan muayenem sonrası Radyolojiye yönlendirildim.Randevum olmadığı ve kalabalık olduğu halde Ömer bey beklersem yardımcı olabileceğini söyledi.Yaptığı şey benim için çok çok önemliydi, çünkü çalıştığım kurumda izin alabilmem her zaman mümkün olmuyor, tedavimi yarım bırakmak durumunda kalabilirdim.Ayrıca işinde de çok iyi, aydınlatıcı ve yardımsever.Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor kendisi.Meslek hayatında başarılar diliyorum. 12-08-2020

ur..li

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 14-08-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömer Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ömer Koçak Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Böbrek kanseri

  Hocam. 1 ay önce böbrek rcc tümör dolayısıyla. böbrek ameliyatı oldum kitle alındı. pataloji sonucuna göre ek tedaviye gerek olmadığı ve takiple kalınacagı söylendi pataloji sonucu. renal hücreli karsinom berrak hücreli tip. karsinom çapı 2 cm dir fuhrman grade 1 dir tümör nekroz yoktur cerrahi sını... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ömer Koçak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sinüs tomografisi

  İyi günler hocam oğluma sinüs tomografisi çekildi 16 yaşındayken de beyin tomografisi aldığı radyasyon beni çok korkutuyor her yerde lösemi riski yazıyor gerçekten böyle mi oğluma çok mu zarar verdim çektirmekle teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ömer Koçak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ömer Koçak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Koçak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Koçak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Koçak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Koçak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ömer Koçak Özel Ankara Koru Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ömer Koçak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ömer Koçak Radyoloji, uzmanıdır. Bilgisayarlı tomografi (bt- ct), Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak), Doppler ultrason, Karaciğer kanserleri, Tiroid ultrasonu, Abdominal ultrasonografi, Anjiyografi, Karotis ultrasonografisi, Karotis ultrasonu, Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ömer Koçak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ömer Koçak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömer Koçak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Koçak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ömer Koçak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Koçak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.